Андрій Райкович: щоденна тісна співпраця поліції, влади і громади є гарантією створення безпечних умов життя мешканцям Кропивницького

Четвер, 18 жовтня 2018 16:55

Сьогодні, 18 жовтня, у міській раді Кропивницького відбулася зустріч керівництва міста з очільниками обласного управління Національної поліції.

У зустрічі взяли участь голови районних у місті рад, директори комунальних підприємств обласного центру, начальники ЖЕО, голови квартальних комітетів, керівники виконавчих органів міської та районних рад і громадські активісти.

Зустріч у такому форматі відбувається вперше у Кропивницькому, відзначив міський голова Андрій Райкович, який і розпочав діалог «громада – поліція».

Розмова була серйозною: очільник міста зауважив, що на території міста зафіксовано десятки випадків обкрадання ліфтів у багатоповерхівках, продовжуються кражі кришок люків, грабують цвинтарі, нівечать клумби, пам’ятники просто в центрі міста. Проте суттєвих результатів у розшуку та затриманні вандалів. грабіжників і хуліганів у Кропивницькому поки що не чути.

- Я не раз порушував питання щодо розслідування справи про зруйнований будинок по вулиці Тараса Карпи. Вже два роки триває слідство! Люди без житла, ми їх виселили в гуртожиток, а справу до сих пір не передано до суду, – акцентував увагу представників поліції міський голова. - Ще одна біда, про яку я говорю чи не кожної апаратної наради - адреси продавців наркотиків на написані вже відкрито на фасадах будинків вздовж магістральних вулиць. Наша спецінспекція їх замальовує, комунальники зафарбовують, а вони знову і знову з'являються. Пропозиції придбати наркотиків супроводжують дітей на шляху до школи, а іноді іще гірше -торгують біля закладів освіти. А робота пунктів приймання брухту! Туди ж здають все, що крадуть з кладовища, з людських дворів, з гаражів! І ніхто нікого не боїться! Це і біда, і ганьба!

Сьогодні в обласному центрі активно впроваджується в життя програма “Безпечне місто”. Це один з пріоритетів діяльності міського голови. По всьому місту встановлюються камери відеоспостереження, є вони також в міських автобусах та тролейбусах. Правоохоронці запевнили - це дійова програма, покликана допомагати їм виконувати посадові обов’язки. У свою чергу керівник Нацполіції в області Роман Козьяков запевнив – з міською владою всі служби поліції співпрацюватимуть.

У той же час, очільник поліції в області закликав і кропивничан до активних дій. Для поліції це важливо – вчасно і оперативно отримати повідомлення про правопорушення чи про підозрілих людей. У такому випадку ефективність розкриття злочинів є значно вищою.

Кропивницька поліція йде в ногу з часом і комунікувати з нею можно і в соціальних мережах через месенджери.

А от у учасників зустрічі до представників поліції накопичилася низка питань і вони висловлювали обґрунтовані претензії: люди просять збільшити кількість дільничних інспекторів у мікрорайонах міста, вимагають припинити діяльність пунктів прийому брухту, адже через їх функціонування щодня виявляють крадіжки комунального і особистого майна.

За результатом обговорення. Андрій Райкович резюмував: без тісної, щоденної співпраці міської ради і всіх підрозділів поліції сьогодні не обійтися. Кропивничани справедливо хочуть жити в атмосфері спокою і відчувати себе захищеними.

Усі новини

Ми сильні, коли єдині!
Субота, 22 січня 2022 11:38