Андрій Райкович: про проблеми з лікуванням чи діагностикою Covid – 19 терміново повідомляйте на «Гарячу лінію» міського голови

Вівторок, 14 квітня 2020 16:47

Сьогодні, 14 квітня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович традиційно поінформував містян про оперативну ситуацію протидії коронавірусу і життя міста в умовах карантину.
Станом на ранок, 14 квітня, в Кропивницькому зафіксовано 114 випадків захворювання  на Covid-19. Із пневмонією на стаціонарі в Центральній міській лікарні перебувають 90 осіб, п’ять із них — у відділенні інтенсивної терапії. На самоізоляції перебувають 86 медичних працівників. Зі збільшенням кількості тестувань поки що пропорційно зростає і кількість виявлених хворих. 
Медики, які працюють в базових для протидії коронавірусу закладах охорони здоров’я, докладають величезних зусиль, аби в непростих умовах допомогти кожній хворій людині.
Від імені міської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету, від імені громади міста я щиро дякую всім колективам медичних закладів, всім людям в білих халатах, які зараз перебувають фактично в польових умовах, як на війні.

- Процес лікування новітньої інфекції, як і захисту медичного персоналу є дороговартісними. Міський бюджет, меценати, волонтери, бізнесмени теж докладають чималих зусиль, допомагаючи лікарням засобами захисту, апаратурою, харчуванням. Місто відклало реалізацію багатьох програм, аби мати фінансовий ресурс, щоб забезпечити фахівців і пацієнтів усім необхідним в рамках затвердженого МОЗ протоколу лікування Covid-19, -відзначив Андрій Райкович. – Сьогодні у посиленому режимі працює “Гаряча лінія” міського голови. Якщо у вас виникають якісь проблеми, пов'язані зі стаціонарним лікуванням, тестуванням, наданням першої медичної допомоги, будь ласка, телефонуйте, залишайте повідомлення у соціальних  мережах. Ми обов'язково відреагуємо і допоможемо вам. Наші спільні зусилля допоможуть швидше зупинити епідемію і повернути місто до нормального життя. При цьому головним у тактиці боротьби із вірусом залишається жорстке доримання карантину. Будьте здорові!
 

Усі новини