Андрій Райкович: на Великодень кропивничани продемонстрували високий рівень відповідальності один перед одним

Вівторок, 21 квітня 2020 14:33

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович подякував громаді міста за відповідальність під час підготовки і відзначення Великодніх свят.

- Цьогоріч ми вперше відзначали свято Великодня в особливих умовах – в режимі карантину та надзвичайної ситуації. Ми зустріли одне із найвеличніших християнських свят вдома серед рідних, тому, що ми відповідальні один перед одним, ми турбуємося про безпеку та здоров’я наших близьких і кожного свого земляка, - відзначив у своєму зверненні Андрій Райкович. - Ми в однаковій мірі були благочестивими, бо усвідомлювали: не йдемо до храму, щоб навіть несвідомо не стати джерелом зараження для інших.

Я щиро вдячний усім вірянам Кропивницького, які дослухалися до мого звернення і до прохання керівників релігійних громад долучитися до святкових служб дистанційно – через телебачення та інтернет і  помолитися цього разу вдома. Ситуація у Великодню ніч в обласному центрі була спокійною, обійшлося без порушень карантинного режиму і я обгрунтовано вірю, що ми не зафіксуємо нового зростання кількості захворювань.

Хочу також сказати щирі слова подяки лідерам релігійних організацій міста. Вони продемонстрували відповідальну християнську позицію – зробити все, щоб не нашкодити громаді, щоб кожний віруючий мав можливість долучитися до спільної молитви зі свого дому.

Надійно спрацювали під час Великодніх свят працівники правоохоронних органів Кропивницького. Поліція забезпечила належний громадський порядок на території обласного центру.

Дякую також всім комунальним службам міста: саме завдяки їхнім зусиллям Кропивницький зустрічав Великодень по святковому прибраним, а громадські місця були надійно продезінфіковані.

У дні Світлого Великодня незмінно на своєму посту працювали кропивницькі медики – бійці невидимого фронту у протистоянні з надзвичайно небезпечним коронавірусним супротивником. Низький уклін вам за вашу самовіддану працю!

Свято Великодня ще раз підтвердило, що кропивничани – надзвичайно дружня і згуртована громада, яка може адекватно відповісти на найскладніші виклики. А розуміння небезпеки і узгодженість дій всіх містян дає нам надію, що ми обов’язково переможемо у двобої з епідемією.

З Великоднем усіх! Христос воскрес! Воскресне Україна!

Усі новини