Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційна організація № 1" Міської ради міста Кропивницького

Оголошення про доведення до споживачів інформації

щодо коригування встановлених тарифів

на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій

та на послуги з утримання гуртожитків та прилеглих територій

На виконання наказу Мінрегіону від 30.07.2012 р. № 390, інформуємо споживачів, що планується коригування встановлених тарифів на послуги з утримання будинків (гуртожитків) і споруд та прибудинкових територій (далі – послуги) для КП “ЖЕО №1 МРМК”.

Діючі тарифи на послуги застосовуються КП “ЖЕО № 1 МРМК” відповідно до рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради № 170, №171 від 28.03.2017 року. За період дії зазначених тарифів відбулося зростання фактичної собівартості даних послуг за рахунок різних об’єктивних факторів незалежних від підприємства, насамперед: збільшення мінімальної заробітної плати на 16,3%; збільшення прожиткового мінімуму на 15%; зростання вартості: вивезення ПВ на 28%, обслуговування димовентиляційних каналів на 16,3%, технічне обслуговування ліфтів на 44,5%; що може призвести до неможливості надання підприємством якісних послуг та в повному обсязі. У зв’язку з вищезазначеним підприємством були проведені необхідні розрахунки коригування діючого тарифу.

З детальною інформацією про загальний розмір відкоригованого тарифу для кожного конкретного будинку, перелік послуг, що входять до складу послуги, що надаються в кожному будинку, їх вартість, періодичність та строки надання послуг, можна ознайомитись на офіційному сайті Міської ради міста Кропивницького в розділі «Комунальні підприємства» → «ЖЕО № 1», за посиланням http://kr-rada.gov.ua/komunalne-pidprimstvo-zhitlovo-ekspluatatsiyna-organizatsiya-1

Зазначена інформація також розміщена на дошках оголошень будинку та в КП “ЖЕО №1 МРМК”.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб  приймаються протягом 7 календарних днів з моменту публікації даного оголошення, за адресою: 25002, м. Кропивницький, вул. Вокзальна, 16 корп. 3, або за телефоном (0522) 22-34-01.

Інформація про загальний розмір відкоригованого тарифу для кожного конкретного будинку, перелік послуг, що входять до складу послуги, що надаються в кожному будинку, їх вартість, періодичність та строки надання послуг.  переглянути   завантажити