Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційна контора № 9" Міської ради міста Кропивницького

жек-9

Рішення № 3166 від 06 червня 2014 року Про створення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА  «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА  КОНТОРА №9 КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»,затвердження Статуту, передачу житлових будинків та матеріальних цінностей.

Метою діяльності підприємства є здійснення виробничо-господарської діяльності , спрямованої на задоволення потреб населення у комунальних та житлових послугах у тому числі і послуги з управління багатоквартирними житловими будинками та нежитловими приміщеннями, що здійснюється підприємством як управителем , а також забезпечення кваліфікованого утримання та обслуговування житлового фонду, його інженерного обладнання, належного санітарного стану прибудинкових територій. Та отримання прибутків для задоволення на цій основі економічних і соціальних інтересів засновника та членів трудового колективу.