Психологічна допомога

Заходи

10.11.2023

09 листопада 2023 року відбулася робоча нарада по введенню в дію Кропивницького міського Психологічного хабу по роботі з особами, які постраждали від повномасштабного військового вторгнення російської федерації в Україну за участю директора департаменту соціальної політики Кропивницької міської ради - Вовк Ю. М., керівника Психологічного хабу - Краснокутського О. В. та спеціалістів хабу: шкільних психологів міста, працівників мобільної бригади та "Центру допомоги врятованим", а також психологів Кропивницького міського центру соціальних служб.

На засіданні були обговорені шляхи взаємодії та налагодження комунікації серед спеціалістів хабу та обговорення алгоритмів подальшої роботи та функціонування хабу.


09.08.2022

Збереження психологічного здоров’я під час війни є надважливим і вкрай складним завданням для кожної людини. Особливо, якщо людина повинна була залишити рідну домівку та шукати прихисток в іншому місті.

З метою покращення психоемоційного стану, його відновлення та створення особистих ресурсів, 4 серпня 2022 року було проведено зустріч провідним психологом Кропивницького міського центру соціальних служб, сімейним консультантом, психотерапевткою за напрямком 'Позитивна психотерапія' Клименченко Оксаною разом з курсантами Донецького державного університету внутрішніх справ.

Під час зустрічі відбулася психологічна бесіда – обговорення історії "Підйомний міст", яка є проєктивним тестом щодо визначення цінностей кожного учасника заходу. Даний захід був не тільки зустріччю-знайомством соціально-психологічної служби КМЦСС з курсантами ДДУВС, але й знайомством учасників з собою та одногрупниками щодо розширення розуміння, що не зважаючи на те, що  всі ми різні, маємо багато спільного. І різниця не повинна бути причиною конфлікту. Це може бути тим, що розширює наш світогляд. Єдність у різноманітті!

В кінці зустрічі було проведено анонімне опитування щодо тем, які курсанти хотіли б обговорити з психологом наступного разу.