Психологічна допомога

Заходи

09.08.2022

Збереження психологічного здоров’я під час війни є надважливим і вкрай складним завданням для кожної людини. Особливо, якщо людина повинна була залишити рідну домівку та шукати прихисток в іншому місті.

З метою покращення психоемоційного стану, його відновлення та створення особистих ресурсів, 4 серпня 2022 року було проведено зустріч провідним психологом Кропивницького міського центру соціальних служб, сімейним консультантом, психотерапевткою за напрямком 'Позитивна психотерапія' Клименченко Оксаною разом з курсантами Донецького державного університету внутрішніх справ.

Під час зустрічі відбулася психологічна бесіда – обговорення історії "Підйомний міст", яка є проєктивним тестом щодо визначення цінностей кожного учасника заходу. Даний захід був не тільки зустріччю-знайомством соціально-психологічної служби КМЦСС з курсантами ДДУВС, але й знайомством учасників з собою та одногрупниками щодо розширення розуміння, що не зважаючи на те, що  всі ми різні, маємо багато спільного. І різниця не повинна бути причиною конфлікту. Це може бути тим, що розширює наш світогляд. Єдність у різноманітті!

В кінці зустрічі було проведено анонімне опитування щодо тем, які курсанти хотіли б обговорити з психологом наступного разу.