Психологічна допомога

Групи підтримки

До війни більшість з нас планували своє майбутнє, працювали на покращення свого життя, займались вихованням дітей та саморозвитком. Війна принесла в наші життя хаос, втрати, біль, страхи, невизначеність та небезпеку. Перед кожною людиною в Україні гостро постало питання: "Як жити далі в ситуації стресу та невизначеності?".

Якщо Ви маєте бажання:

  • Бути ОК, незважаючи на складні обставини;
  • відновити психологічну рівновагу в умовах невизначеності;
  • навчитись управляти емоціями;
  • зберегти фізичне та психічне здоров’я;
  • відновити здатність приймати виважені рішення;
  • підвищити життєстійкість.

Чекаємо Вас! Кількість місць обмежена (до 10 - 15 осіб).

Ведучі групи – досвідчені психологи (європейська сертифікація) та тренери.

Додаткова інформація за телефоном: 0951390209 Оксана, 0663342400 Анна.


Світовий досвід психосоціальної підтримки в колі людей, які переживають те саме, є дуже цілющим, додає сил та підтримує обмін важливою інформацією. Тому команда фахівців з громадських організацій "Інститут психології здоров'я Institute of Health Psychology" та "Громадський рух "Жіноча Сила України" започатковує групи підтримки для родин військовослужбовців, які зникли безвісти під час війни або перебувають в полоні.

У таких групах можна отримати і взаємопідтримку учасників, і професійну підтримку спеціалістів. Супроводжувати групи будуть фахові психологи, які мають великий досвід проведення підтримуючих груп.

Такі зустрічі відбуватимуться у форматі онлайн на платформі Zoom.

Для участі у групі необхідно заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/S3Hamu2KHNp1mtYT9

Протягом трьох днів після заповнення анкети із кожним зареєстрованим учасником зв’яжуться індивідуально, щоб після розмови вони змогли додатково прийняти рішення щодо участі у групі.

Додатково повідомляємо, що в області почала працювати робоча група з розшуку безвісти зниклих людей під час війни, в тому числі військовослужбовців.

З заявою можна завернутися за адресою: місто Кропивницький, вулиця Велика Перспективна, 1, каб. №402, тел.: (066) 645-29-96.