Відзавтра у Кропивницькому вступають в дію умови «карантину вихідного дня»
П'ятниця, 13 листопада 2020 15:36
Сьогодні, 13 листопада, на позачерговому засіданні обласної комісії ТЕБ та НС, у якому також взяли участь керівники виконавчих органів міської ради, було прийнято вимоги, передбачені в постанові Кабміну №641 щодо карантину «вихідного дня».
Додатково до обмежень, які діяли від 22 липня 2020 року, на період з 14 до 30 листопада поточного року з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка додалась заборона на:
- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування зі здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
- приймання відвідувачів у торговельно-розважальних закладах, спортивних залах, фітнес-центрах та басейнах;
- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування, крім торгівлі продуктами харчування на торговельних площах, не менше 60% яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами. Дозволяється провадження діяльності з надання фінансових послуг, фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів;
- діяльність закладів культури і проведення культурних масових заходів.
Також у Держпродспоживслужбі зауважили, що під час карантину «вихідного дня» на території ринків дозволено здійснювати торгівлю лише продовольчими товарами.
Контроль за дотриманням протиепідемічних вимог покладено на працівників Держпродспоживслужби та Національної поліції.
Усі новини
Сузір’я Ельворті: Кропивницький флагман машинобудування відзначив 150-річчя від заснування
П'ятниця, 26 липня 2024 15:49
У Кропивницькій міській раді привітали працівників торгівлі з професійним святом
П'ятниця, 26 липня 2024 15:20
Лишилися навіки у строю: У Кропивницькому попрощалися з Героями-захисниками
П'ятниця, 26 липня 2024 15:17
На прийомі у заступника міського голови
П'ятниця, 26 липня 2024 14:04
У Кропивницькому відкрили фан-зону до ХХХІІІ Літніх Олімпійських Ігор
П'ятниця, 26 липня 2024 14:01
Кінотеатр під відкритим небом — кропивничан запрошують на безкоштовний кіносеанс
П'ятниця, 26 липня 2024 13:56
У Кропивницькому оголосили додатковий набір до Молодіжної ради
Четвер, 25 липня 2024 16:58
У Кропивницькому правітали медиків із професійним святом
Четвер, 25 липня 2024 15:38
У Кропивницькому соціальному гуртожитку для дітей-сиріт говорили про запобігання та протидію насильству
Четвер, 25 липня 2024 14:52
Не грайте з вогнем! Кропивничанам нагадують про заборону спалювання сухої трави
Четвер, 25 липня 2024 14:23