Від середи, 03 жовтня, пасажирів Новомиколаївки замість тролейбусів обслуговуватимуть великогабаритні автобуси №100

Понеділок, 1 жовтня 2018 18:37

Друге засідання штабу з організації та проведення капітального ремонту  важливої транспортної магістралі Кропивницького – шляхопроводу по провулку Об’їзному відбулося сьогодні, 01 жовтня.

Учасники наради під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна детально обговорили всі моменти початку виконання масштабних робіт.

Вирішено, що у період підготовчих робіт спеціалісти КП «Електротранс» у ніч з вівторка на середу здійснюють демонтаж тролейбусних мереж над мостом для забезпечення можливості роботи автокранів. Відповідно, від середи всі тролейбуси, що рухаються до Лісопаркової розвертатимуться на кільці площі Дружби народів.

А із четверга спеціалісти підрядної організації ТОВ “Мостобудівельний загін №112” заблокують в’їзди на шляхопровід з двох сторін крайніми смугами. Від цього моменту вільним для руху транспорту залишаться два центральних ряди руху.

- Найважливішим на сьогодні є завдання проінформувати мешканців Лелеківки, селища Молодіжного, Новомиколаївки про те, яким чином вони будуть діставатися центру і інших мікрорайонів міста та повертатися додому, - наголосив під час наради Олександр Мосін. – Маємо також врахувати, що  категорії населення, які мають право на безкоштовний проїзд, повинні мати можливість скористатися своїми пільгами. Крім того, необхідно задіяти інформаційні канали, якими повідомити водіям транзитного великовагового транспорту про необхідність уникати  в’їзду на територію Кропивницького зі Знам’янського напряму, а скористатися  іншими шляхами.

За інформацією начальника управління транспорту та зв’язку міської ради Олександра Вергуна, міська влада зробить усе можливе, щоб пасажири не відчували значних незручностей на період виконання важливих з точку зору безпеки робіт на шляхопроводі.

- І, хоч тимчасово кінцева зупинка тролейбуса, що курсує у напрямку Лісопаркової буде  «Швейна фабрика «Зорянка»,  дістатися до Новомиколаївки та Лісопаркової можна буде автобусними маршрутами 46, 100, 116, 130, та маршрутними таксі 1Ц, 6, 55, 77 та 112 в прямому та зворотному напрямках. – відзначив Олександр Вергун. - Власникам приватного транспорту рекомендовано утриматись від поїздок в напрямку мосту особливо в години пік.

Щоб підтримувати належну інтенсивність руху громадського транспорту в напрямку Новомиколаївки,  управління розвитку транспорту та зв’язку уклало тимчасові угоди на пасажирські перевезення за маршрутом №100. Він буде коротким – від «Лісопаркової» до «Площі Богдана Хмельницького», що забезпечуватиме короткий інтервал руху і на ньому працюватимуть чотири автобуси великої і середньої місткості із резерву КП «Електротранс». А ще управління узгодило з підприємствами перевізниками цього напрямку питання збільшення кількості одиниць транспорту на існуючих маршрутах.

Усі новини