У міському бюджеті Кропивницького передбачаються кошти на створення сучасного відділення терапії ЦМЛ

Четвер, 21 травня 2020 17:24

Міська рада Кропивницького зробила черговий крок до створення на території Центральної міської лікарні новітнього відділення з лікування вірусних запалень легенів.

Сьогодні, 21 травня, постійна депутатська комісія з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку міської ради Кропивницького погодила зміни в програмах управління охорони здоров’я та управління капітального будівництва на користь наповнення резервного фонду для накопичення коштів під облаштування такого відділення.

Ініціатива модернізації закладу належить міському голові Кропивницького Андрію Райковичу і повністю відповідає сучасним викликам поширення коронавірусної інфекції. Актуальність питання підвищення готовності міста до протистояння пандемії настільки очевидна, що міському голові, який також взяв участь у роботі комісії, навіть не довелося переконувати її членів у необхідності прийняття такого рішення.

- COVID -19 вніс свої корективи в життя міста, і поставив перед нами нові виклики, - наголосив міський голова. - За прогнозами провідних медиків світового рівня, ми матимемо новий сплеск хвороби восени. Тож маємо бути до нього готовими. Матеріально - технічну базу в ЦМЛ, де зараз лікують хворих на коронавірус треба посилювати. Нам потрібно створити сучасну інтенсивну терапію з усім необхідним обладнанням, де лікарі ефективно рятуватимуть життя містян.

Разом з тим Андрій Райкович наголосив на тому, що об’єкти, на які раніше передбачалось фінансування не знімаються з порядку денного, і, за першої ж нагоди, таке фінансування буде відновлено.

Усі новини