У міській раді Кропивницького з професійним святом вітали посадовців місцевого самоврядування

П'ятниця, 7 грудня 2018 15:08

Сьогодні, 7 грудня, в Україні відзначається День місцевого самоврядування. З професійним святом своїх колег – депутатів місцевих рад, членів їх виконавчих комітетів, спеціалістів виконавчих органів рад привітали міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов, заступник міського голови Наталія Дзюба і керуючий справами  виконкому Альвіна Бондаренко.

Місцеве самоврядування має величезне значення для демократизації всіх суспільних процесів та зміцнення української державності. Це свято стосується кожного кропивничанина, адже лише у співпраці з громадою ефективно вирішуються питання місцевого значення, які відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові Кропивницького, забезпеченні його сталої життєдіяльності. Повсякденними турботами людей сьогодні переймаються. як депутати місцевих рад всіх рівнів,  члени виконавчих комітетів, службовці органів місцевого самоврядування, так і, звичайно, активні мешканці міста, громадські активісти, які долучаються до вирішення багатьох питань.

-  У місцевому самоврядуванні працюють люди, які стоять найближче до вирішення щоденних нагальних проблем людей, - відзначив у своєму вітальному слові Андрій Райкович. - Саме тому наше головне завдання сьогодні полягає у швидкій і якісній демонстрації мешканцям, що ми єдина команда і міській владі під силу крок за кроком домогтися  довгоочікуваних змін і ефективно управляти містом. Я дякую всім вам за чесність, самовідданість та професіоналізм – з такою командою можна й гори звернути! Я впевнений, що разом ми втілимо в життя всі проекти, які запланували!

Андрій Райкович  щиро побажав усім службовцям міцного здоров’я, витримки, енергії і щоденного бажання працювати по сучасному, бути патріотами рідного міста. Цього дня очільник міста виконав також приємну місію - вручив відзнаки обласної і міської ради та її виконавчого комітету кращим працівникам місцевого самоврядування.

Почесними грамотами міської ради Кропивницького та її виконавчого комітету відзначені Марина Байрамова, головний спеціаліст відділу сім’ї та молоді управління молоді та спорту, Ольга Рябова, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та регуляторної політики управління економіки департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій та Ганна Шуригіна, головний спеціаліст відділу діловодства. Правового і організаційного забезпечення та кадрової роботи виконавчого комітету Подільської районної у місті ради.

Цього дня у міській раді також підвели підсумки конкурсу «Посадовець року» і нагородили переможців розіграшу Кубку міського голови серед посадовців місцевого самоврядування з кульової стрільби.

А святковий настрій в урочистій залі майстерно створили переможиця першого міського конкурсу «Голос весни» та його лауреат  Марина Матусова і Владислав Бурага та молодіжний танцювальний колектив «Форсаж».

Усі новини

Кропивницький проти насильства
Середа, 8 грудня 2021 15:20