У міській раді Кропивницького стартував конкурс «Посадовець року – 2018»

Четвер, 8 листопада 2018 18:35

Сьогодні, 08 листопада у міській раді Кропивницького стартував другий конкурс професійної майстерності «Посадовець року».

Спробувати свої сили у двох номінаціях конкурсу: «Керівник року 2018” та “Спеціаліст року 2018”, вийшли дев’ятнадцять посадових осіб міської та районних у Кропивницькому рад.

- Відразу хочу подякувати за сміливість усім претендентам на високі звання. – відзначив у своєму слові секретар міської ради Андрій Табалов. – Насправді, такий конкурс є надзвичайно потрібним для самореалізації наших посадовців, у той же час, необхідно мати певну рішучість, щоб заявити про свою участь у змаганнях. Тож сюди прийшли саме ті, хто отримує задоволення від власної роботи і я бажаю усім успіху. Ви вже певним чином отримали над собою маленьку перемогу і, я переконаний, ніхто не пожалкує про участь у цьому проекті, адже, незалежно від  зайнятого місця, найціннішим у конкурсі є набутий досвід.

У першому турі учасники презентували свою професійну діяльність: продемонстрували підготовлений відео сюжет про себе, розповіли особливості власної трудової діяльності та особистого життя і відповіли на запитання поважного журі.

 Другий тур, запланований на 14 листопада,  включатиме в себе перевірку на знання актів законодавства та нормативних документів, щодо служби в органах місцевого самоврядування, практикум зі складання ділового документа та ситуаційне завдання.

- Конкурс «Посадовець року» проводиться, у першу чергу, з метою підвищення професіоналізму посадових осіб місцевого самоврядування, - підкреслила керуючий справами виконавчого комітету міської ради Альвіна Бондаренко. – Це також  розвиток їх творчої активності та  ініціативи.  Ми вже вдруге проводимо такий конкурс і приємно, що у ньому беруть участь передусім молоді спеціалісти – розумні, ерудовані, кмітливі і вже з певним досвідом роботи. Особливістю цьогорічного  конкурсу є започаткований приз глядацьких симпатій – на переможця третього туру чекає окреме матеріальне стимулювання. Бажаю всім учасникам отримати задоволення від конкурсу і успішно презентувати себе.

Голосування в режимі «он-лайн» за відеопрезентації учасників у кожній номінації стартують  від 15 і триватимуть по 30 листопада. Для того, щоб підтримати своїх фаворитів – заходьте на офіційний веб-сайт міської ради, шукайте відеоролик найкращого, на вашу думку, посадовця і віддайте за нього свій голос.

У номінації «Керівник року 2018” беруть участь:

 1. Гордєєва Наталія Миколаївна - заступник начальника відділу зведення бюджету та фінансів соціально-культурної сфери фінансового управління.
 2. Ікленко Олена Іванівна - начальник відділу організаційного та бухгалтерського забезпечення управління державного архітектурно-будівельного контролю.
 3. Крамаренко Тетяна Михайлівна - начальник  відділу персоніфікованого обліку та пільг управління соціального захисту  населення Подільської  районної у місті Кропивницькому ради.
 4. Крейтор Сергій Петрович - заступник начальника відділу з питань праці.
 5. Черкасська Катерина Володимирівна - заступник начальника управління молоді і спорту.

За перемогу у номінації “Спеціаліст року 2018» змагаються:

 1. Гандзюк Інна Василівна - спеціаліст I категорії відділу по роботі з ветеранами війни, учасниками антитерористичної операції та членами їх сімей управління соціальної підтримки населення.
 2. Горін Ігор Михайлович - головний спеціаліст сектора соціального та правового захисту дітей служби у справах дітей управління з питань захисту прав дітей.
 3. Гончаренко Ольга Миколаївна -  головний спеціаліст-державний реєстратор відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
 4. Малахова Світлана Анатоліївна - головний  спеціаліст відділу нагляду за правильністю призначення (перерахунку) і виплати пенсій управління соціального захисту населення  Подільської  районної у місті Кропивницькому ради.
 5. Пасенко Алла Сергіївна - головний спеціаліст-державний реєстратор відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.
 6. Поповічев Володимир Сергійович - головний спеціаліст відділу з охорони культурної спадщини управління містобудування та архітектури.
 7. Пилипенко Віталій Володимирович - головний спеціаліст відділу інспекційної роботи та дозвільних процедур управління Державного архітектурно-будівельного контролю.
 8. Прудко Наталія Володимирівна - головний спеціаліст відділу юридичного та фінансового забезпечення управління освіти.
 9. Федотова Олена Ігорівна - головний спеціаліст відділу реєстрації місця проживання особи.
 10. Чорноглазов Віктор Анатолійович провідний спеціаліст відділу з прийому громадян центру по наданню державних допомог управління соціального захисту населення Виконавчого комітету Фортечної  районної у місті Кропивницькому ради.
 11. Шварцман Ярослав Володимирович - спеціаліст I категорії планово-виробничого відділу управління капітального будівництва.
 12. Шевченко Анна Сергіївна -  адміністратор відділу по роботі з суб’єктами господарювання  управління адміністративних послуг.
 13. Юркевич  Ірина Анатоліївна -  головний спеціаліст відділу по роботі зі зверненнями громадян.
 14. Яковченко Сергій Олександрович - головний спеціаліст-юрист фінансово-економічного відділу управління охорони здоров’я.

Усі новини