У міській раді Кропивницького стартує другий конкурс «Посадовець року»

Середа, 31 жовтня 2018 17:37

У міській раді Кропивницького вдруге стартує конкурс «Посадовець року». Як повідомили у відділі кадрової роботи міської ради, професійний конкурс проводиться з метою підвищення професіоналізму посадових осіб, розвитку їх творчої активності, ініціативи, сприяння розвитку прозорості й вдосконалення процесу організації роботи, ефективності діяльності та узагальнення досвіду кращих працівників органів місцевого самоврядування.

Відповідно до Положення, у конкурсі можуть брати участь посадові особи місцевого самоврядування Кропивницького.

Для реалізації свого бажання спробувати власні сили, посадовцям необхідно до 03 листопада поточного року заповнити Анкету учасника із зазначенням професійного креда та додаванням відеовізитівки, де коротко розповісти про себе, свої уподобання, хоббі тощо.

Конкурс проходитиме у 3 тури за двома номінаціями: «Керівник року 2018” та “Спеціаліст року 2018”. У першому, що відбудеться 8 листопада, учасники презентуватимуть свою професійну діяльність. Другий тур, запланований на 14 листопада,  включатиме в себе перевірку на знання актів законодавства та нормативних документів, щодо служби в органах місцевого самоврядування, практикум зі складання ділового документа та ситуаційне завдання.

А вже від 15 по 30 листопада триватиме третій тур конкурсу,  в якому переможця визначить  онлайн голосування в кожній номінації на офіційному веб-сайті міської ради Кропивницького.

Переможців конкурсу  нагородять дипломом та грошовою винагородою під час урочистостей до Дня місцевого самоврядування.

Усі новини