У мешканців Великої Балки і мікрорайону Жадова проблеми різні, але їх об’єднує бажання жити у комфортному і безпечному Кропивницькому

Субота, 22 грудня 2018 17:20

Секретар міської ради Андрій Табалов завершив звітну сесію  депутатів фракції “Наш край” у п’ятницю, 21 грудня.  У своєму вступному слові він відзначив той факт, що несе відповідальність відразу за два виборчі округи Кропивницького  - №42 та №1,.

За словами очільника депутатського корпусу, ці два округи  між собою абсолютно різні: один є приватним сектором, інший –  спальний мікрорайон багатоповерхової забудови. І хоч проблематика на обох округах також відрізняється, але і жителі Великої Балки, і мешканці висоток на Жадова хочуть жити у комфортному, затишному та безпечному місті.

- Я балотувався у депутати міської ради саме для того, щоб представляти та захищати інтереси територіальної громади, - наголосив Андрій Табалов. - Основними засадами моєї діяльності на ввірених мені виборчих округах стала діяльність із вирішення проблемних питань благоустрою території, соціальної сфери, організація різноманітних заходів та всебічна підтримка ініціатив громади.

Під час звіту за результатами власної діяльності на округах, Андрій Табалов детально зупинився на найпроблемніших об’єктах.

Щодо округу №1, депутат відзначив, як величезну перемогу і для нього, і для мешканців мікрорайону Жадова, демонтаж недобудови по вулиці Героїв України, 26, корп. 1, який було здійснено у липні 2018 року.

- Двадцять п’ять років не вирішувалася ця проблема, останні 5-8 років активні мешканці зверталися і до депутатів попередніх скликань, і неодноразово запрошували ЗМІ висвітлити дане питання, щоб на нього звернуло увагу керівництво міста. За цей час недобудова перетворилася на справжнє стихійне сміттєзвалище, куди скидали непотріб недобросовісні містяни, - розповів Андрій Табалов. - Окрім цього, це місце перетворилося на прихисток для безхатченків та безпритульних тварин, стало справжнім притоном для наркозалежних осіб. А влітку недобудова ставала улюбленим місцем для дітей, які тут гралися та «досліджували» особливості даного об’єкта.

У підсумку, секретар міської ради домігся того, що свайне поле було демонтоване, а котлован засипаний. За пропозиціями мешканців, у майбутньому на цьому місці має бути сквер зі спортивно-оздоровчою зоною та зоною відпочинку. Управлінням містобудування та архітектури вже розроблено ескізний проект майбутнього скверу. Його найближчим часом буде презентовано мешканцям мікрорайону Жадова для обговорення та при необхідності коригування.

Другим важливим цьогорічним здобутком для округу №1 став благоустрій котловану по вул. Генерала Жадова, 30.

- Ця проблема існувала близько 10 років. Жителі мікрорайону всі ці роки писали звернення до всіх інстанцій, однак результатів вони теж не дали. За цей час на території котловану розвелися щурі, які полізли до мешканців у квартири, а паркан, що знаходився в аварійному стані, становив постійну загрозу для кропивничан, - зазначив Андрій Табалов. - У мешканців першого під’їзду по стіні будинку пішли тріщини, адже він примикає саме до даного незакінченого будівництва.

За ініціативою Андрія Табалова відбувся діалог мешканців будинку з представником орендатора земельної ділянки, після чого котлован було приведено до належного санітарного стану та частково замінено і перенесено паркан. Також орендар дав обіцянку до березня 2019 року вирівняти ділянку та зробити вимощення біля першого під’їзду будинку №30 і повністю замінити огорожу.

А найзаповітнішою мрією мешканців  округу №42 є відкриття у мікрорайоні Велика Балка аптеки. І хоча це питання поки що не вирішено, за словами Андрія Табалова, вже є рішення міської ради щодо переведення приміщення по вулиці Чайковського, 83, яке власник будинку готовий надати для розміщення аптеки на окрузі, із житлового в нежитлове. На жаль, приватні власники аптечних мереж міста не хочуть розміщувати в цьому районі аптеку. І громадяни вже скільки років вимушені їздити в центральну частину міста за ліками.

- У забезпеченні всіх районів Кропивницького повноцінною аптечною мережею ми координуємо свої зусилля із міським головою Андрієм Райковичем, - наголосив секретар міської ради. - Аптечні пункти у віддалених мікрорайонах Кропивницького повинні з’явитися у найстисліші терміни. Саме таке завдання поставив очільник міста перед управлінням охорони здоров’я міської ради. У разі бойкотування такого рішення з боку підприємців у сфері фармакологічного бізнесу, будуть реалізовані  плани міської влади щодо створення мережі комунальних аптек. Я сподіваюсь, що разом зі своєю командою та з допомоги міського голови у 2019 році ми врешті-решт вирішимо цю проблему.

По завершенні звіту Андрій Табалов подякував за плідну співпрацю, підтримку та взаєморозуміння усім депутатам міської ради, громадським організаціям та активістам. Останніх було відзначено подяками від депутата

З повним звітом діяльності Андрія Табалова на обох виборчих округах можна буде ознайомитись на офіційному сайті міської ради Кропивницького.

Усі новини

Шановні військовослужбовці!
Понеділок, 6 грудня 2021 10:53