У Кропивницькому вперше розіграли Кубок міського голови зі стрільби кульової серед посадовців місцевого самоврядування

П'ятниця, 7 грудня 2018 17:08

Напередодні професійного свята, Дня місцевого самоврядування в Україні, відбулися змагання зі стрільби кульової серед працівників виконавчих органів міської ради.

За «Кубок міського голови  Кропивницького» в стрільбі з пневматичної зброї змагалися 64  посадовці.

Свою влучність та майстерність володіння зброєю продемонстрували як чоловіки, так і жінки. Кожен учасник мав три пробних та десять залікових пострілів на відстані 10 метрів.

Тверду руку, залізну витримку, блискавичну реакцією продемонстрували усі учасники змагань, але найвлучнішим серед чоловіків став Сергій Хоменко – головний спеціаліст управління капітального будівництва міської ради. Друге місце посіли Сергій Колодяжний, начальник управління молоді і спорту та Ігор Горін – головний спеціаліст сектора соціального і правового захисту дітей служби у справах дітей управління з питань захисту прав дітей. Бронзу розділили між собою Микола Цирфа з управління розвитку транспорту та зв’язку та Андрій Копцев з відділу з питань внутрішньої політики.

Представниці прекрасної статі міської ради теж вміють стріляти. Вміло поєднавши ніжність та холодний розрахунок, грацію та сміливість, з милою посмішкою та гострим оком перемогу серед жінок здобули: Марія Бєлявська з управління молоді та спорту (перше місце), Тетяна Шевцова - управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (друге місце) , Оксана Бабаєва – відділ інформаційно комп’ютерного забезпечення та Тетяна Тимоховська - управління з питань захисту прав дітей (розділили третє місце).

Укомандному заліку перемогу святкували представники управління молоді та спорту, «срібло» - у спеціалістів управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і «бронза» - в активі команди відділу по роботі із засобами масової інформації.

Усі новини

Шановні військовослужбовці!
Понеділок, 6 грудня 2021 10:53