У Кропивницькому планується до реалізації проєкт реабілітації території зберігання радіоактивних відходів

Вівторок, 17 листопада 2020 16:39

У міській раді Кропивницького готується до реалізації проєкт приведення у безпечний стан майданчика захоронення відходів дезактивації “Веселівське родовище”. Про це повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення  Сергій Коваленко під час брифінгу сьогодні, 17 листопада.

- Ми вже тривалий час працюємо над розв’язанням цієї актуальної для громади проблемою, та, на жаль, COVID вніс корективи у наші плани. Сьогодні карантинні заходи не дозволяють повною мірою розпочати дослідницьку та локалізаційну роботу у “Веселівькому родовищі”. Ми шукали оптимальні шляхи вирішення екологічного питання та вийшли у пошуках на консорціум Швеція-Норвегія, який і планує надати місту всебічну допомогу, - відзначив Сергій Коваленко.

За інформацією начальника управління, 19 листопада відбудеться стартова міжнародна он-лайн нарада за участю спеціалістів Швеції і Норвегії, під час якої будуть обговорені деталі спільної програми дій: “Оцінка ризиків і розробка проєкту реабілітації для успадкованого майданчика зберігання радіоактивних відходів “Веселівське” у Кіровоградській області».

Усі новини

Сарана — реальна небезпека
Середа, 17 липня 2024 16:17