У Кропивницькому назвали імена переможців першого міського конкурсу «Я малюю Україну»

Середа, 12 грудня 2018 14:11

Конкурс для дітей «Я малюю Україну» стартував у Кропивницькому 01 жовтня, в рамках національно - патріотичних заходів міської програми « Молодь» на 2018-2020 роки. За цей час до управління молоді та спорту міської ради надійшло понад три сотні дитячих робіт.

Найкращих юних художників обирали члени професійного журі мистецтвознавців Кропивницького, до складу якого увійшли директор дитячої художньої школи імені Осмьоркіна  Анна Тимофєєнко, заслужений художник України Андрій Надєждін, голова обласної організації Національної спілки художників України Андрій Хворост.

Після ретельного знайомства з усіма творчими роботами вони визначили переможців: у віковій категорії до 7 років перемогу здобули вихованець дитячо-юнацького клубу “Зоряний” Роман Дяченко, учениця НВО №18 Катеринка Голоскок та  учениця НВО №24 Міленка Похила.

У віковій категорії 7-10 років призові місця посіли: учениця НВО №24 Аріна Резнікова, вихованка дитячо-юнацького клубу “Зоряний” Василіса Мелехіна та учениця дитячої школи мистецтв Вікторія Чегут.

У третій віковій категорії, а це діти від 11 до 14 років, перемогли учениця Кропивницького Колегіуму Ксенія Ковальчук, вихованка дитячо-юнацького клубу “Зоряний” Таісія Задорожна та учениця художньої школи імені Осмьоркіна Єва Лінчевська.

Усі вони отримають заслужені нагороди та подарунки до Дня Святого Миколая.

- Ми старалися залучити якнайбільше учасників, щоб до Дня Святого Миколая дітки Кропивницького отримали солодкі та заохочувальні призи. Нагородження переможців конкурсу плануємо провести 19 грудня на міському святі “Прикрась ялинку з Миколаєм”, заохочувальними призами відзначити учасників конкурсу 20 грудня, а всіх охочих запрошуємо на виставку малюнків у міську раду з 19 грудня, - повідомила заступник начальник управління молоді та спорту Катерина Черкасська.

Нагадаємо, що за ініціативою власника галереї «Єлисаветград» Миколи Цуканова в Кропивницькому завершується конкурс дитячих малюнків «Щаслива дитина — квітуча Україна!» Слідкувати за ходом проведення конкурсу та визначення переможців можна за посиланням: https://www.facebook.com/profile.php?id=100006672016669

Усі новини