У Кропивницькому комунальники розпочали операцію з порятунку пошкоджених катальп на площі Героїв Майдану

Четвер, 9 серпня 2018 12:36

Сьогодні, 09 серпня, працівники комунального підприємства “Благоустрій” оперативно розпочали комплекс  заходів, направлених на збереженню пошкодженої під час негоди катальпи на площі Героїв Майдану.

За інформацією головного інженера КП “Благоустрій” Віктора Івашини, наразі фахівці підприємства здійснюють санітарну обрізку сухих гілок. Оскільки катальпам уже кілька десятків років, у їхніх стовбурах утворились дупла. Тому наступними кроками для покращення санітарного стану дерев стане очищення пустот у деревині від гнилих решток, антисептична обробка та закриття отворів, щоб убезпечити стовбур рослини від потрапляння вологи, яка може стати причиною подальшого руйнування дерева.

- Після обробки дупел залізним або мідним купоросом, ці отвори будуть закриті, щоб туди не потрапляла волога, і надалі ця деревина не руйнувалась, - зазначив Віктор Івашина. - Для катальп, які мають аварійний нахил, будуть облаштовані спеціальні естетичного вигляду  підпорки, щоб такі гілки не пошкодилися від власної ваги і не несли загрози життю і здоров’ю кропивничан.

Головний інженер комунального підприємства запевнив, що підпорки для аварійних гілок будуть встановлені вже до кінця тижня.

Усі новини

24 вересня – День машинобудівника!
П'ятниця, 22 вересня 2023 16:05