У Кропивницькому готується до відкриття Інклюзивно-ресурсний центр №2

П'ятниця, 28 вересня 2018 18:12

Увага до дітей з особливими освітніми потребами та до їх права  на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти високої якості у Кропивницькому подвоїться. В обласному центру готується до відкриття другий Інклюзивно-ресурсний центр.

Новий заклад розміститься у приміщенні міської ЗОШ №29, що на Новомиколаївці. Сьогодні, 28 вересня, заступник міського голови Наталія Дзюба спільно з начальником управління освіти міської ради Ларисою Костенко проінспектували хід ремонтних робіт на об’єкті.

- За кількістю мешканців, у Кропивницькому має функціонувати три ІРЦ, - відзначила Наталія Дзюба. – У такому випадку діти  зможуть вчасно отримати  комплексну оцінку свого розвитку, отримати, у разі необхідності,  належну  психолого-педагогічну допомогу та  системне кваліфіковане супроводження.

Для створення ІРЦ №2 використали вільні приміщення  школи №29. Сьогодні тут активно ведуться ремонтні роботи: облаштовується пандус, здійснюється внутрішнє оздоблення, монтується система опалення. Загальна площа центру складатиме 376 квадратних метрів і тут зручно облаштуються всі служби центру.

- Створення ІРЦ №2 стало можливим завдяки долученню Кропивницького до національного проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», - пояснила Лариса Костенко. – В рамках проекту цього річ ми відкриваємо другий в обласному центрі Інклюзивно-ресурсний центр, а на 2019 рік заплановане створення третього.

Відкриття ІРЦ №2 планується орієнтовно через місяць.

Усі новини