У день Святого Миколая засяяла вогнями головна новорічна ялинка у Кропивницькому

Середа, 19 грудня 2018 20:45

Сьогодні, 19 грудня, у День Святого Миколая площа Героїв Майдану у Кропивницькому перетворилася на справжню святкову передріздвяну казку: на сцені для малюків влаштували чарівну виставу «Казковий зорепад», гостинно відкрилися різдвяні будиночки зі святковою торгівлею, де всі охочі можуть поласувати смаколиками, а поряд з ялинкою працювала резиденція Святого Миколая.

Микола Чудотворець із задоволенням вислуховує кожного малюка, що приходить до нього на гостини, та вручає свої подарунки. Помічниками Святого Миколая сьогодні стали голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, міський голова Андрій Райкович та народний депутат України Костянтин Яриніч. Всі вони щиро привітали містян та гостей міста із прийдешніми новорічними святами.

- Сьогодні дуже радісний день, – відзначив у своєму вітальному слові міський голова, – бо Святого Миколая чекають цілий рік . І малеча і дорослі мріють, що він прийде до нас із подарунками, що збудуться всі заповітні мрії. Я хочу побажати всім миру і добра на нашій рідній землі. Щоб всі діти росли здоровими, розумними і щасливими.

А вже потому увесь заповнений людьми майдан скандував:,- «Ялиночко засяй!». І кропивницька зелена красуня засвітилася святковими новорічними вогнями. Аби дітлахи не замерзли під час святкувань, їм постійно пропонують рухливі інтерактивні ігри, а чарівні мелодії глядачам цього вечора подарували оркестр музичного коледжу та камерний оркестр «Концертіно».

Довгоочікуваними гостями свята стали улюбленці кропивничан  - столичний гурт «Шпилясті Кобзарі», запальний виступ яких не залишив байдужим нікого.

У піблікації використані фото Валерія Лебідя, Інни Сажевської, Аліни Кулік

Усі новини