Релігійна ситуація у Кропивницькому характеризується мирним співіснуванням різних конфесій

Субота, 22 грудня 2018 11:52

У п’ятницю, 21 грудня, у міській раді Кропивницького відбулося засідання міської комісії сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації під головуванням секретаря міської ради Андрія Табалова.

Члени комісії проаналізували релігійну ситуацію у Кропивницькому протягом 2018 року: зміни у релігійній мережі міста, процеси, що відбуваються у релігійному середовищі, стан дотримання чинного законодавства про свободу совісті та релігійні організації.

Комісія розглянула також прийнятий Верховною Радою проект закону № 5309 із змінами до Закону України “Про свободу совісті релігійні організації”, процеси, що відбуваються у релігійній сфері міста, пов’язані з утворенням єдиної Помісної Православної Церкви в Україні, звернення депутатів Вінницької міської ради щодо рішення синоду Вселенського патріархату про ухвалення тексту Томосу Помісній Православній Церкві в Україні.

Участь у роботі комісії взяв пастор релігійної громади Адвентистів Сьомого Дня С. Сугак. Він представив соціальні проекти, які планує реалізувати громада у 2019 році.

Усі новини