Приватні перевізники мають системно виконувати зобов'язання відповідно до контрактів: Андрій Райкович

Понеділок, 9 листопада 2020 11:34

Сьогодні, 09 листопада, під час щопонеділкової апаратної наради міський голова Андрій Райкович дав доручення керівництву управління транспорту та зв’язку міської ради оперативно протестувати найпроблемніші маршрути міста, щоб підсилити їх додатковим транспортом.

- Працюйте з приватними перевізниками, які досі не зрозуміли, що час, коли вони тотально диктують свої умови, пройшов. Як би не було складно, ми не змінимо курсу на новий габаритний транспорт, - акцентував Андрій Райкович. - Але необхідно зараз зрозуміти, де запустити додатковий маршрут, де — змінити наявний графік руху, а де переговорити з власниками, щоб системно виконувати зобов'язання відповідно до контрактів.

КП "Електротранс" мають терміново підготувати водіїв для нових транспортних засобів, які закупила міська рада.

- 5 тролейбусів у нас поки без водіїв. Так є проблема, бо через коронавірус Запоріжжя не взяло наших людей на навчання, - поінформував міський голова. - Але нас цей варіант не задовольняє. Шановне керівництво підприємства, шукайте новий навчальний центр! Нам терміново треба водії, щоб вже запускати транспорт на маршрут.

Також Андрій Райкович дав завдання не припиняти дезінфекцію салонів пасажирського транспорту.

Усі новини