Патрульна поліція стане партнером комунальникам у недопущенні паркування автомобілів на узбіччях доріг у Кропивницькому

Понеділок, 26 листопада 2018 14:32

Не паркувати автомобілі на узбіччях доріг у Кропивницькому знову закликав власників автотранспорту міський голова Андрій Райкович.

- Очікуються складні погодні умови, багато опадів, - попередив очільник міста. – Щоб забезпечити безперебійну роботу громадського транспорту, підтримувати в належному стані проїжджу частину доріг обласного центру, снігоочисна техніка повинна мати можливість працювати ефективно – по всій ширині дороги.

Андрій Райкович закликав патрульну поліцію бути партнерами у наведенні ладу на території Кропивницького.

- У зимовий період нам надзвичайно необхідна ваша допомога, - наголосив міський голова. – Тих, хто паркує автомобілі на дорогах, інакше, як провокаторами я назвати не можу. Необхідно один раз і назавжди навести порядок у цьому питанні. Власники припаркованих на узбіччях доріг авто мають забирати їх зі штрафмайданчиків. Невідворотність покарання дисциплінує водіїв і створить умови якісної очистки доріг.

Крім того, Андрій Райкович звернув увагу поліціянів на необхідність обмеження в зимовий період руху великовагового транспорту територією міста, особливо в його центральній частині

Усі новини