Париж, ми з тобою! Paris, nous sommes avec vous! – скандували кропивничани

Четвер, 18 квітня 2019 17:36

Увесь світ підтримує сьогодні парижан. Символічно у Міжнародний день пам’яток та історичних місць  Кропивницький за ініціативи міського голови Андрія Райковича теж висловив слова підтримки Парижу у  нелегкий для Франції час, коли один із символів світової культури - Собор Паризької Богоматері сильно постраждав від пожежі.

Зовсім незабаром співочі янголи зразкового хору «Согласіє» музичної школи №2 імені Юліуса Мейтуса  поїдуть в Париж  на 13-й Міжнародний фестивалю мистецтв. Напередодні поїздки співаки приєдналися до акції підтримки народу Франції: на площі перед міською радою Кропивницького вони виконали кілька пісень французькою, а потім всі разом скандували «Париж, ми з тобою! Paris, nous sommes avec vous».

 - Наше місто, ще з часів Єлисаветграда називають Маленьким Парижем. – відзначив  Андрій Райкович, який цього дня співав разом з дітьми.  - Сьогодні ми, через своїх талановитих дітей з хору “Согласіє” надсилаємо нашу сердечну підтримку усім парижанам. Ми переконані, що Собор Паризької Богоматері відродиться. Він завжди буде одним із символів світової культури.

Усі новини

УВАГА! КОНКУРС!
П'ятниця, 3 липня 2020 15:12