Новорічні ранки у закладах освіти Кропивницького скасовані

Вівторок, 1 грудня 2020 11:34

У школах та дитячих садочках Кропивницького скасовано проведення Новорічних ранків та вручення святкових подарунків. Про це повідомила начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко, під час традиційного брифінгу. Таке рішення прийняте, через загальне погіршення епідемічної ситуації та стрімке поширення корона вірусу COVID - 19.

- У закладах освіти завжди була традиція замовляти святкові подарунки дітям, зокрема часто закуповували, наприклад, новорічні пряники, але дуже часто вони не мають відповідної сертифікації, тому цього року ми забороняємо вручення таких  подарунків, - наголосила Лариса Костенко. – краще уникнути додаткового джерела поширення інфекції серед дітей.

Прокоментувала начальниця управління і скандальну ситуацію, що склалася в НВО №1. Цими вихідними мама одного з вихованців закладу виклала в соціальних мережах інформацію пpо вимагання членами батьківського комітету з неї гpошей для наповнення "фонду класу". Через небажання жінки здавати гроші, її дитині відмовляли в привітанні з новорічними святами із врученням подарунку. 

- Ця ситуація є неприпустимою, - зауважила Лариса Костенко. - Я вкотре наголошую, що відповідно до розпорядження Андрія Райковича, у школах заборонено збирати кошти, а тим більше вимагати їх із батьків! Якщо хтось запропонує благодійну допомогу, адміністрація школи не відмовиться її приймати, але боронь Боже вимагати! Поки що директор школи на лікарняному, але щойно вона вийде, ми влаштуємо перевірку в закладі, вивчимо, як спрацював класний керівник в цій ситуації та обов’язково дамо завдання психологу попрацювати, щоб вивчити ситуацію в дитячому колективі.

Також Лариса Костенко під час брифінгу вчергове закликала батьків бути уважними до стану здоров’я своїх дітей і в жодному разі, при найменших ознаках захворювання, не відпускати їх в школу чи садочок. А вже від 12 - го грудня управління освіти міської ради пропонуватиме усім закладам освіти перейти повністю на дистанційне навчання.

Усі новини