Муніципальний інвестиційний форум "TIME to INVEST": проблеми і перспективи розвитку готельного і ресторанного бізнесу у Кропивницькому

Субота, 29 вересня 2018 12:14

Тема розвитку готельного і ресторанного бізнесу вперше винесена для обговорення на черговій сесії традиційного Муніципального інвестиційного форуму "TIME to INVEST", який успішно відбувся у Кропивницькому вчора, 28 вересня, в рамках Міжнародної агропромислової виставки AgroExpo 2018.

У галузевій сесії взяли  участь голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко та міський голова Кропивницького Андрій Райкович..

Із усієї України з’їхалися до обласного центру спеціалісти – готельєри і ресторатори, щоб обмінятися знаннями та досвідом професіоналів індустрії гостинності та експертів консалтингу, власників і топ-менеджерів закладів громадського харчування та готелів. Отриманий досвід дозволить у подальшому покращити інфраструктуру міста, збільшити потік туристів та вдосконалити професійні здібності людей, які працюють у готельно-ресторанній сфері.

- Ознака сучасного міста – це не лише розвинений промисловий потенціал, а й хороші дороги, комфортні, доступні готелі, хостели, ресторани, кав’ярні. Величезна інфраструктура, яка із розряду обслуговуючих, супутніх переросла в значимі сервіси, - відзначив у своєму вступному слові Андрій Райкович. - Життя вимагатиме від нас розвитку, модернізації, популяризації сувенірних, декоративно-ужиткових лінійок, які використовуватимуть в промисли потокове виробництво. Сьогодні саме цей сегмент бізнесу потребує розвитку, наповнення новими ідеями. Навіть виставка “АгроЕкспо” доводить, що нам - місту, розташованому у серці України, нині не вистачає готельних об’єктів. Ми дуже потребуємо впровадження якісної моделі інформаційно - туристичного обслуговування. Я радий, що обговорити її з’їхалися спеціалісти з усієї країни. Переконаний, що це матиме позитивний результат. Міська рада охоче підтримає сучасні свіжі проекти, що служитимуть розбудові сучасних сервісів та іміджу Кропивницького.

Усі новини