Міський голова Андрій Райкович звернувся до обласної влади по допомогу важкою технікою для вивезення снігу з території Кропивницького

Середа, 26 грудня 2018 15:52

Сьогодні, 26 грудня міський голова Кропивницького Андрій Райкович взяв участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під головуванням голови ОДА Сергія Кузьменка.

Андрій Райкович поінформував членів комісії про дії комунальних служб Кропивницького, направлені на  ліквідацію наслідків небезпечного погодного явища - сильного снігопаду на території обласного центру.

Зважаючи на величезні скупчення снігу у Кропивницькому, для організації безпечного руху пішоходів і транспорту вулицями міста,  Андрій Райкович звернувся до представників обласної влади з проханням  допомоги важкою снігоприбиральною технікою і автотранспортом, який є  у військових частинах, підрозділах МНС та великих промислових підприємствах, аби якомога швидше вивезти сніг за межі Кропивницького.

Крім того, сьогодні,  на думку міського голови, варто також облаштувати два пункти відстою великогабаритного транспорту, та встановити поряд мобільні палатки, де б водіїв – далекобійників могли відігріти та напоїти гарячим чаєм.

Усі новини