Міська влада Кропивницького попереджає власників автомобілів про неприпустимість паркування на узбіччях доріг в період снігопадів

Вівторок, 20 листопада 2018 11:50

Сьогодні, 20 листопада, на території Кропивницького розпочався перший потужний снігопад, випала значна кількість  снігу. Кропивничани єдиним фронтом протистоять сніговій стихії.

Стабільний і безпечний  рух транспорту в Кропивницькому за таких умов значною мірою залежить від узгодженості дій власників автомобілів та комунальних служб.

- Ми звертаємося до кропивницьких автомобілістів з проханням на період негоди і активної роботи снігоочисної техніки не паркувати транспортні засоби на узбіччях доріг, особливо це стосується маршрутів руху громадського транспорті і магістралей з пожвавленим рухом, - наголосив в.о. заступника міського голови Віктор Кухаренко під час прес-конференції сьогодні, 20 листопада. – Це дасть можливість комунальним службам оперативно і якісно очистити від снігу проїжджу частину доріг і забезпечити нормальні умови для руху автомобільного транспорту.

Міська рада Кропивницького також звертається до мешканців міста із закликом долучитися до подолання наслідків небезпечного стихійного гідрометеорологічного явища – сильного снігопаду.

Просимо усіх громадян взяти посильну участь у прибиранні снігу, починаючи з власних прибудинкових територій, приватних домоволодінь та дворів багатоквартирного житлового фонду, зупинок громадського транспорту, тротуарів, проїздів і проходів.

Переконані, що спільними зусиллями ми зможемо протистояти  сніговій навалі.

Усі новини