Міська рада Кропивницького внесла зміни до Регламенту своєї діяльності громадяни

Середа, 19 грудня 2018 14:28

Сьогодні, 19 грудня, розпочалося третє засідання тринадцятої сесії міської ради Кропивницького.

Депутати внесли зміни та доповнення до Регламенту Міської ради міста Кропивницького сьомого  скликання.

Зокрема, у зв’язку із реформуванням комунального інформаційного вісника “Вечірня газета» та виходу міської ради із засновників видання, знята норма у разі необхідності обов’язкового оприлюднення  нормативних актів ради саме у віснику «Вечірня газета». Натомість, за новою нормою,  це можна зробити у будь-якому засобі масової інформації.

Торкнулися зміни і порядку надання слова  громадянам, які записалися для виступу під час сесійних засідань. Відповідно до прийнятого рішення, після розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання ради депутатам, особам, які записалися для виступу, відповідно до списку, оголошеного міським головою, надається право виступити у «Різному», яке полягає у висловленні ними своїх думок, пропозицій, оголошень, заяв, інформації, повідомлень та позицій щодо роботи сесії, депутатської діяльності, роботи виконавчих органів ради тощо.

Якщо ж для розгляду питання, відпрацювання пропозицій щодо його вирішення або вжиття відповідних заходів потрібен час, головуючий  на пленарному засіданні дає протокольне доручення відповідній посадовій особі чи органу розглянути питання, вжити заходи і надати відповідь депутату, особам, які записалися для виступу, індивідуально та у встановлений головуючим термін.

- Саме каденція міської ради сьомого скликання у своїй діяльності домоглася максимального ступеню відкритості і прозорості, - відзначив під час засідання сесії секретар міської ради Андрій Табалов. – Сюди необхідно віднести і можливість громадянам виступити та донести свою думку до депутатського корпусу, і організацію прямих трансляцій міської ради, засідань усіх постійних депутатських комісій, і активну роботу депутатів з виборцями під час прийомів з особистих питань. Ми працювали у такому режимі три роки, а тому можемо зробити висновки і вирішити, як  забезпечити чіткішу і організованішу роботу під час сесійних засідань. Тому це рішення направлене, у першу чергу, на забезпечення інтересів громадян, у тому числі тих, які не можуть взяти участь у роботі сесії у ранкові часи через свою зайнятість на роботі.

Усі новини

Кропивницький проти насильства
Середа, 8 грудня 2021 15:20