Лариса Костенко закликала батьків бути відповідальними: хворих дітей не можна приводити до школи!

П'ятниця, 27 листопада 2020 11:48

Зростання рівня захворюваності на коронавірус в закладах освіти Кропивницького може спричинити повний перехід школярів обласного центру на дистанційне навчання вже від  14-го грудня.  На цьому наголосила начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко під час брифінгу сьогодні, 27 листопада.

На теперішній час у школах міста використовують змішаний формат організації навчального процесу: у 5% закладів освіти викладають предмети дистанційно, у 35% - користуються як стаціонарною, так і онлайн формою навчання, а 60 % закладів працюють у штатному режимі.

У той же час. у школах Кропивницького зафіксовано 39 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 серед вчителів і 29 -  у дітей, при цьому 300 педагогів мають такі діагнози, як ОРВІ, чи запалення легень, повідомила посадовиця.

- Ми жорстко контролюємо рівень захворюваності по всім нашим закладам, - поінформувала Лариса Костенко. - Але є випадки, коли батьки приховують, що дитина хворіла чи була в контакті із хворими і продовжують водити в заклад. У теперішній ситуації це неприпустимо, враховуючи дуже високий рівень захворюваності на коронавірус. Тому я закликаю усіх батьків бути відповідальними і вчасно інформувати вчителів про такі випадки. Давайте поважати один одного!

Через стрімке зростання рівня захворюваності, орієнтовно від 14 грудня всі школярі міста вчитимуться виключно в онлайн форматі. Це буде час повторення пройденого за півроку матеріалу та написання контрольних робіт. А з 28 грудня розпочнуться традиційні зимові канікули.

- Ми матимемо майже місяць перед тим, як школярі повернуться до звичного навчання, тому сподіваємось, що цього часу буде цілком достатньо, щоб   розірвати контактне коло хворих на коронавірус і  ввійти у звичайний режим роботи, - відзначила Лариса Косенко.

Керівник управління освіти також звернула увагу на факт зменшення кількості вихованців, яких батьки приводять до садочків.  Нині дошкільні навчальні заклади відвідують до  50% від загальної кількості дітей.

Усі новини