Кропивницький міський військовий комісаріат нагадує про початок осінньої призовної компанії

Понеділок, 1 жовтня 2018 17:11

Кропивницький міський військовий комісаріат звертається до юнаків 1992 – 2000 років народження, які мешкають, або зареєстровані на території обласного центру.  Вони повинні з’явитися до міськвійськкомату для проходження медичної комісії і уточнення облікових даних.

Відповідно до вимог чинного законодавства України, призовники, яким надійшла повістка міського військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначений у повістці. У разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України. Призовники, які змінили місце проживання, зобов’язані в семиденний строк прибути до міського військового комісаріату за новим місцем проживання для взяття на військовий облік.

Кропивницький міський військовий комісаріат знаходиться за адресою: м. Кропивницький вул. В. Чміленка, буд. 47 Тел. (0522)36 12 92

Усі новини