Кропивницький готується до зимових свят: центральну площу міста прикрасить нова ілюмінація

Вівторок, 1 грудня 2020 11:44

До початку Різдвяних і Новорічних свят лишається небагато часу і Кропивницький активно починає готуватися до їх відзначення. Це означає, що місто матиме своє новорічне оформлення а для кропивничан буде створена святкова атмосфера.

Оскільки цьогоріч пандемія внесла корективи у всі сфери життя і країни, і міста, це не могло не вплинути на формат святкування Нового року. Як в обласному центрі зустрічатимуть 2021 рік розповіла очільниця управління культури і туризму міської ради Анна Назарець під час брифінгу сьогодні, 01 грудня.

За інформацією очільниці сфери культури міста, масових заходів на Новий рік і Різдво у Кропивницькому не буде. Традиційної акції “Прикрась ялинку з Миколаєм”, яка завжди збирала величезну кількість кропивничан різного віку, популярних серед містян святкового містечка та фотозон цьогоріч також не планується. Проте, щоб створити у Кропивницькому справжній новорічний настрій, місто закупить для оформлення і прикрашання своєї центральної площі 118 нових сучасних світлових гірлянд.

- Наша центральна площа поки не реконструйована і, щоб додати їй святковості, було вирішено закупити новітню просторову ілюмінацію, сподіваємося вона сподобається містянам, - зазначила Анна Назарець. - Також будемо докуповувати іграшки у вигляді цукерок та солодких паличок для нашої ялинки, щоб вдень вона також виглядала яскравою та святковою. Загалом на ці прикраси місто витратить близько 218 тисяч гривень.

Встановлювати головну ялинку міста, за словами Анни Назарець, почнуть вже сьогодні-завтра. Ілюмінаційні гірлянди облаштовуватимуть після повного завершення процедури закупівлі. Роботи виконуватиме комунальне підприємство “Міськсвітло”.

- Жодне місто не відмовилось від встановлення ялинки. Це справжній символ зимових свят, надії, що наступний рік буде кращим, а пандемія залишиться у старому, - наголосила Анна Назарець. - Також ми обов’язково, як робимо це щороку, привітаємо з прийдешнім Новим роком дітей соціально незахищених категорій. Для них ми придбаємо новорічні подарунки і вручимо напередодні свята.

Усі новини