Кропивницькі велосипедисти вдало виступили на розіграші Кубку України

Понеділок, 8 жовтня 2018 16:03

Впродовж двох днів, 06 та 07 жовтня у Знам’янці проходив Кубок України та Всеукраїнські змагання з велосипедного спорту. У змаганнях взяли участь 129 учасників із 13 команд. Велосипедисти ДЮСШ № 1 із Кропивницького гідно представили обласний центр на змаганнях всеукраїнського рівня.

Так, у груповій гонці на Кубок України Катерина Сокур стала бронзовим призером. У групових Всеукраїнських змаганнях серед юніорів переможцем стала Катерина Воротіленко. Срібні нагороди вибороли Владислава Ладик, Анастасія Прочухан, Максим Колтунов. Бронзовим призером став Микита Чутунов.

У Всеукраїнських змаганнях в індивідуальній гонці срібні медалі здобули Катерина Сокур та Анастасія Прочухан, бронзові нагороди – Ян Цимбал, Максим Колтунов та Владислава Ладик.