Кропивницькі гирьовики вибороли 11 комплектів нагород на Всеукраїнських змаганнях у Тростянці

Понеділок, 27 серпня 2018 11:47

Із 23 по 25 серпня у  Тростянці проводилися Всеукраїнські змагання з гирьового спорту «Силове жонглювання - Кубок мера».

Учасниками змагань стали 70 гирьовиків, зокрема, команда  Кропивницького у складі семи спортсменів. Наше місто представляли чотири вихованці комплексної ДЮСШ № 1 міської ради  Кропивницького та двоє тренерів відділення гирьового спорту спортивної школи.

У доробку кропивницьких гирьовиків 11 комплектів нагород у різних змагальних дисциплінах. Так, Сергій Шевченко у парі з Євгеном Савранським стали срібними призерами в півмарафонській естафеті (безперервна робота гирею вагою 16 кг 30 хвилин) серед чоловіків. Сергій Шевченко також переміг в індивідуальному жонглюванні 5 хвилин (гиря 16 кг) серед ветеранів, а Євген Савранський виграв цю дисципліну в заліку чоловіків. Третє місце тут посів ще один кропивничанин Владислав Вишінський. У доробку Владислава Вишінського також перемога у вправі «Гвардійський ривок» (робота 12 хвилин, гиря 24 кг) у вазі до 85 кг. Високий рівень підготовленості показали також наші юнаки, де спортсмени виступали з гирею 8 кг. Олексій Шевченко став володарем трьох нагород. У парі з Ростиславом Грязновим він посів друге місце в 10-хвилинній естафеті, а також став переможцем турніру в індивідуальному жонглюванні за 1 хвилину та протягом 5 хвилин.

Усі новини