Контроль за дотриманням правил благоустрою користувачами земельних ділянок у Кропивницькому стане жорсткішим

Понеділок, 28 грудня 2020 08:59

Організація ефективної боротьби з амброзією на території Кропивницького залишається актуальним і важливим завданням для міської влади. На цьому наголосив заступник начальника міської спецінспекції Олександр Брюховецький.

- Під час засідання робочої групи по координації проведення робіт зі знищення амброзії було прийнято рішення скласти чіткий і актуальний список територій, власники яких порушують правила благоустрою міста, - зазначив Олександр Брюховецький. – Попереджаю усіх власників і орендарів земельних ділянок в обласному центрі – ми це завдання виконуємо. Складені списки ми передаємо в управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, а також на розгляд профільної депутатської комісії для адекватного реагування на недобросовісне господарювання. Це нормально, коли міська рада підтримує відповідальних орендаторів, адже це сприяє розвитку території, створенню робочих місць, додатковим надходженням у бюджет. А нерадивим господарям, які не справляються із взятими на себе зобов’язаннями, необхідно казати: – «До побачення!».

Використання жорсткіших методів боротьби із порушниками правил благоустрою підтримав міський голова Андрій Райкович.

- Земельні ділянки у користування приватним підприємцям надавались з огляду на певні плани розвитку територій і відповідні зобов’язання щодо їх утримання, - зауважив Андрій Райкович. - Проте, якщо ділянка не утримується належним чином, ми повинні вимагати від власника чи орендаря привести ввірену йому територію у належний стан. За відсутності реагування з боку підприємця, міська рада звертатиметься до суду щодо розірвання договорів оренди чи повернення земельних ділянок до комунальної власності.  

Усі новини