Комунальники Кропивницького продовжують протистояти сніговій стихії

Середа, 12 грудня 2018 10:43

У ніч із 11 на 12 грудня Кропивницький замітало снігом. Комунальники міста отримали штормове попередження від управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту міста та від ночі вступили у протиборство зі стихією,  аби розчистити шляхи міста та забезпечити стабільний і безпечний рух транспорту.

Снігоочисна техніка у першу чергу виїхала за маршрутами руху громадського транспорту, потім перейшли на другорядні дороги, розповіла в.о. начальника головного управління  ЖКГ Тетяна Савченко  під час прес – конференції сьогодні. 12 грудня.

На території Кропивницького всю ніч працювали 16 одиниць техніки, – повідомила Тетяна Савченко. –  Снігоочисний загін у складі семи тракторів, навантажувача та восьми піскорозкидувачів забезпечили прибирання міських доріг. Зранку їм на підмогу  виїхали ще три машини. Одночасно, у дворах багатоповерхівок працює 251 двірник. Робота з розчистки міста триває, і триватиме, поки йтиме сніг.

Вчасна розчистка міста від снігу забезпечила нормальний рух пасажирського транспорту, розповів в.о. заступника міського голови – начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Олександр Вергун. Всі автобуси та маршрутні таксі зранку виїхали на маршрути. Затримки були лише з тим пасажирським транспортом, що курсує в напрямку Новомиколаївки. Серйозний порив на водопровідній мережі по вулиці Левитського біля «Арки» змусив весь транспорт рухатися  по вулиці Полтавській і через шляхопровід по провулку Об’їзному, який має обмеження у пропускній спроможності через капітальний ремонт.

- По інших маршрутах затримок у нас немає, – підкреслив Олександр Вергун. – Всі автобуси і маршрутні таксі їздять відповідно до затвердженого графіку. У перевізників немає скарг на стан доріг, ми працюємо в штатному режимі.

Олександр Вергун також акцентував увагу на тому, що між  комунальниками і транспортниками відпрацьована ефективна взаємодія і вони перебувають у тісному інформаційному зв’язку один із одним : у випадку ускладнення проїзду на певних ділянках доріг, до проблемного місця оперативно прибуває снігоочисна техніка.

Усі новини

Кропивницький проти насильства
Середа, 8 грудня 2021 15:20