Інклюзвино-ресурсний центр у Кропивницькому буде створений за високими стандартами для таких закладів

Понеділок, 29 жовтня 2018 15:03

Незабаром у Кропивницькому запрацює другий інклюзивно – ресурсний центр. Центр фактично готовий: його створюють на базі ЗОШ № 29. Міський голова Андрій Райкович минулого тижня відвідав об’єкт, аби перевірити якість та хід ремонтних робіт.

Якістю, підходом підрядника до роботи, дотриманням вимог щодо створення  цього центру очільник міста залишився задоволеним.

- Самі розумієте, що дітки, які перебуватимуть у цьому центрі, мають бути в комфортних умовах. Кабінети, ігрові зали, реабілітація все має бути на високому рівні. Інтер’єр має бути не  пристосованим, а створеним відповідно до вимог і стандартів такого закладу. Я певен, що у нас так і буде.

З урахуванням, що туди приходитимуть діти з міста, управління освіти  отримало завдання розробити заявку на загальне, покрокове вдосконалення приміщення самої школи. У наступному році тут замінять частину вікон, приведуть в порядок подвір'я,  вимоститивши його плиткою. Потім, в 2020-му році відремонтують спортзал і інтегрують школі майстерні інтегрувати в проект профільної школи з трудового навчання.

- Це буде справді успішний напрямок, – переконаний міський голова. - Я прошу, секретаря міської ради Андрія Табалова тримати цей заклад в зоні депутатської уваги, щоб у нас була єдина позиція по цій школі впродовж наступних двох років. Тим більше, що поруч розташований центр реабілітації учасників АТО “Смайл”, де працюватимуть волонтери. До речі, в центрі «Смайл» нині теж триває перший етап ремонтних робіт. Місто в цьому потужно допомагає, бо зацікавлене реалізації таких соціально патріотичних проектів.

Усі новини