Депутат міськради Кропивницького Михайло Бєжан прозвітував про свою діяльність перед громадою

Четвер, 20 грудня 2018 18:41

Сьогодні, 20 грудня, депутат міської ради Кропивницького від УКРОПу Михайло Бєжан прозвітував про свою депутатську роботу.

Свій звіт депутат розділив на  чотири основні напрямки: робота на окрузі, участь у загальноміських заходах, допомога військовим та патріотичні заходи, робота в комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів.

- Не всі проблеми вдається вирішити, але намагаємося робити це спільними зусиллями.  Так, за цей рік мені вдалося провести 47 прийомів громадян, в результаті яких подав 101 депутатське звернення. Часто проводжу зустрічі безпосередньо на окрузі та спілкуюся з громадою, – зауважив Михайло Бєжан.

Він нагадав, що протягом 2018 року, у мікрорайоні вдалося запустити два нових ліфти,  відремонтувати  під'їзди у багатоповерхівках та  кілька прибудинкових територій.

- Сказати, що там була погана дорога – це нічого не сказати, там нереально було проїхати машиною, дорога не знала ремонту років двадцять, – наголосив Михайло Бєжан. 

І додав, що вже розроблено проект на ремонт дороги по проспекту Університеському, 33. Восени провели підготовчі роботи, а вже навесні кластимуть асфальт.

У поточному році депутатом було ініційовано і чимало  культурних заходів для дітей та дорослих.  Важливим пунктом серед пріоритетних напрямків у  роботі Михайла Бєжана цьогоріч стала допомога українським воїнам та проведення патріотичних заходів. Так за ініціативи УКРОПу відбувся конкурс на кращий в’язаний виріб «Рук материнських тепло». По його завершенню, усі речі передали військовим. Крім цього, у листопаді група АТОвців отримала можливість відпочити в гірськолижному курорті «Буковель».

Наприкінці зустрічі Михайло Бєжан подякував всім присутнім за співпрацю і допомогу та зазначив, що має намір продовжувати активну роботу і в наступному році.

Детальний звіт депутата на можна переглянути  за посиланням.

Усі новини