Перевізники

Інформація про перевізників до СГТ

ПЕРЕЛІК

автобусних маршрутів регулярних спеціальних рейсів до садово – городніх товариств на перевезення пасажирів усіх пільгових категорій, визначених чинним законодавством України, на 2021 рік (з 07 квітня по 24 жовтня)

№ з/п

Назва маршруту

Дні відправлення

Час відправлення

з Кропивницького

Час відправлення

на Кропивницький

ПП «Кіровоград-Євро-Транс» - Дробот Віталій Анатолійович

1

пл. Б. Хмельницького – СГТ «Будівельник»

6

7:00; 17:30

7:30; 18:00

2

пл. Б. Хмельницького – СГТ «Гаївське»

7

7:30; 17:00

8:00; 17:30

3

пл. Б. Хмельницького – СГТ «Авіатор» (с. Соколівка)

3

7:00; 17:30

7:30; 18:00

4

пл. Б. Хмельницького – СГТ «Кооператор»

7

8:00; 17:30

8:30; 18:00

5

Зупинка «Спортивна школа» – СГТ «Дубок»

6

8:00; 16:30

8:30; 17:00

6

Зупинка АС-2 – СГТ «Зеніт» (с. Обознівка)

6

7:30; 17:15

7:45; 18:00

Обласний комунальний навчально-курсовий комбінат «Аграрник» – Тарасенко Олег Іванович

1

АС-2 (ч/з пл. Б. Хмельницького - АС-1) – СГТ «Еліта» (с. Аджамка)

6

7:00; 17:15

7:45; 18:00

2

пл. Б. Хмельницького – СГТ «Колос» (с. Густий Гай )

7

7:00; 18:30

7:30; 19:00

3

пл. Б. Хмельницького – СГТ «ім. Тимірязєва»                        

6

8:00; 18:20

8:40; 19:00

4

Зупинка «Швейна фабрика «Зорянка» – СГТ «Іскра» (с. Веселівка) 

3

7:00; 16:30

7:30;17:00

5

Пл. Б. Хмельницького – СГТ «Мальва», СГТ«Меліоратор» (с. Бережинка)

3

8:00; 17:30

8:30; 18:00

6

АС-2 – (ч/з пл. Б.Хмельницького) – СГТ «Дружба»

7

8:00; 17:30

8:30;18:00

ПП «УРСА – ТРАНС» - Шостак Олег Миколайович

1

Зупинка «Август» – СГТ «Геолог» (с. Соколівське)

6

8:15; 17:40

9:00; 18:10

2

пл. Б. Хмельницького  – СГТ «Геолог»,  СГТ «Гідросила»

6

7:00; 16:30

7:45; 17:15

3

сел. Гірниче – СГТ «Геолог», СГТ «Гідросила»,

7

8.30; 16:00

9:20; 16:30

4

Зупинка АС-2 – СГТ «Глобус» (с. Катеринівка)

7

7:00; 17:15

7:45; 18:00

5

пл.Б.Хмельницького – СГТ «Аграрник» 

3

8:00; 17:30

8:30;18:00

6

Зупинка «Август» - СГТ «Новопавлівські сади»

6

7:00; 16:30

7:30; 17:00

7

Зупинка «Апеляційний суд» –  СГТ «Гірник» (с. Густий Гай)

6

8:00; 17:30

8:30; 18:00

8

пл. Б. Хмельницького – СГТ «Комунальник»

7

8:00; 18:30

8:30;19:00

9

Зупинка «Август» – СГТ «Радист» (с. Крупське)

6

8:00; 17:30

8:30; 18:00

10

Зупинка «Август» – СГТ «Ятрань» (с. Соколівське)

6

7:00; 17:00

7:30; 17:30

11

Зупинка «Август» – СГТ «Медик» (с. Соколівське)

3

7:00; 16:30

7:30; 17:00

12

Зупинка «Август» – СГТ «ДБК» (с. Соколівське)

7

7:00; 18:30

7:30; 19:00

13

Зупинка «Август» – СГТ «Супутник» (с. Крупське)

3

8:00; 17:30

8:30; 18:00

14

Аеропорт – СГТ «Труд» (с. Кандаурове)

6

8:00;18:30

8:30; 19:00

15

пл. Б. Хмельницького – СГТ «Радуга» (с. Покровка)

7

7:00; 16:15

7:45; 17:00