Оприлюднення проектів регуляторних актів

Проекти регуляторних актів

 

11.07.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення сесії Кропивницької міської ради Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Кропивницької міської територіальної громади

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, управління комунальної власності Кропивницької міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення сесії Кропивницької міської ради “Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Кропивницької міської територіальної громади” та аналізу регуляторного впливу вказаного проєкту (далі-регуляторний акт).

Розробником проєкту регуляторного акта є управління комунальної власності Кропивницької міської ради.

Основною метою проєкту регуляторного акта є удосконалення механізму щодо надання дозволу на проведення списання об'єктів комунальної власності Кропивницької міської територіальної громади, встановлення більш чіткої деталізації процедури ,підстави відмови та механізму реалізації вторсировини.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 11.07.2024 р. по 10.08.2024 р.) у письмовому вигляді за адресою управління комунальної власності Кропивницької міської ради:
м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, буд. 41, кімн. № 112,
тел. 35-83-28, e - mail : vlasnist@krmr.gov.ua.

Проєкт регуляторного акта, аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика», «Оприлюднення проєктів регуляторних актів» за посиланням: https://www.kr-rada.gov.ua/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/

Відповідальна особа – начальник управління комунальної власності Кропивницької міської ради Паламаренко Алла Сергіївна, тел.: (0522) 35-83-28.


25.12.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта –  рішення  Кропивницької міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради   від 29 вересня 2015 року № 4685 "Про затвердження Положення про порядок користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності під розміщення відкритих літніх майданчиків для здійснення підприємницької діяльності"

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення  Кропивницької міської ради  " Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради   від 29 вересня 2015 року № 4685 "Про затвердження Положення про порядок користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності під розміщення відкритих літніх майданчиків для здійснення підприємницької діяльності" та аналізу регуляторного впливу вказаного проєкту (далі-регуляторний акт).

Розробником проєкту регуляторного акту є департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради.

Основною метою проєкту регуляторного акта є вдосконалення процедури розміщення літніх майданчиків біля закладів ресторанного господарства на території Кропивницької міської територіальної громади.

Проєкт регуляторного актааналіз його регуляторного впливу та м-тест розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика», «Оприлюднення проєктів регуляторних актів» за посиланням: http://www.kr-rada.gov.ua/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 25.12. 2023 року по 25.01. 2024 року) шляхом письмових та усних звернень до департаменту з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради.

Поштова адреса розробника проєкту регуляторного акта: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький, 25022, департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради, тел. (0522) 356154, е-mail: ekonomika@krmr.gov.ua.

Відповідальна особа –- начальник управління торгівлі та побутового обслуговування населення Алла Козлова (тел. (0522) 35 61 54).

 


25.05.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта - рішення Кропивницької міської ради "Про встановлення ставок та податкових пільг зі сплати земельного податку на території Кропивницької міської територіальної громади"

Відповідно до статей 9, 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Кропивницької міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Кропивницької міської ради "Про  встановлення ставок та податкових пільг зі сплати земельного податку на території Кропивницької міської територіальної громади" та аналізу регуляторного впливу вказаного проєкту (далі-Регуляторний акт).

Розробником проєкту Регуляторного акту є управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Кропивницької міської ради.

Головною метою проєкту Регуляторного акта є встановлення на території Кропивницької міської територіальної громади ставок земельного податку, пільг для фізичних та юридичних осіб. 

Проєкт Регуляторного акту, аналіз його регуляторного впливу та м-тест розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: www.kr-rada.gov.ua в рубриці "Регуляторна політика", "Оприлюднення проектів регуляторних актів" за посиланням: http://www.kr-rada.gov.ua/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/.

Зауваження та пропозиції до проєкту Регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення шляхом письмових звернень до управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Кропивницької міської ради з 25 травня 2023 року по 25 червня 2023 року.

Поштова адреса розробника проєкту Регуляторного акту: вул. Тараса Карпи, 68, м. Кропивницький, 25022, управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Кропивницької  міської ради, тел. (0522) 35 83 55, е-mail: zemlya@krmr.gov.ua.

Відповідальна особа –- начальник управління  земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Кропивницької  міської ради Роман Лунгол  (тел. (0522) 35 83 54).


14.01.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення Кропивницької міської ради "Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 11 червня 2019 року № 2568"

Відповідно до статей 9, 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Кропивницької міської ради "Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 11 червня 2019 року № 2568"та аналізу регуляторного впливу вказаного проєкту (далі-Регуляторний акт).

Розробником проєкту Регуляторного акту є департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради.

Основною метою проєкту Регуляторного акта є впорядкування процедури розміщення та перебування позамагазинних об`єктів торгівлі на об`єктах благоустрою комунальної власності з використанням їх окремих елементів, забезпечення додатковихнадходжень до місцевого бюджету за рахунок коштів на відшкодування вартості робіт з поточного/капітального ремонту тротуару та встановлення відповідальності за недотримання договірних умов.

Проєкт Регуляторного акту, аналіз його регуляторного впливу та м-тест розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: www.kr-rada.gov.ua в рубриці "Регуляторна політика", "Оприлюднення проектів регуляторних актів" за посиланням: http://www.kr-rada.gov.ua/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/.

Зауваження та пропозиції до проєкту Регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення шляхом письмових звернень до департаменту з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради з 14 січня 2022 року по 14 лютого 2022 року.

Поштова адреса розробника проєкту Регуляторного акту: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький, 25022, департамент з питань економічного розвитку міської ради, тел. (0522) 356154, е-mail: ekonomika@krmr.gov.ua.

Відповідальна особа –- начальник управління торгівлі та побутового обслуговування населення Алла Козлова (тел. (0522) 35 61 54).

 


29.12.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта –  рішення  Кропивницької міської ради "Про затвердження Вимог до розміщення, облаштування та фунуціонування майданчиків для паркування транспортних засобів на території Кропивницької міської територіальної громади"

Відповідно до  підпункту 56¹ частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України  "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  статті 268¹  Податкового кодексу  України, на виконання рішення Кропивницької міської ради від 08 липня 2021 року № 554 "Про встановлення ставок збору за місця для паркування транспортних засобів" з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Кропивницької міської ради "Про затвердження Вимог до розміщення, облаштування та функціонування майданчиків для паркування транспортних засобів на території Кропивницької міської територіальної громади"  (далі-регуляторний акт).

Розробником проєкту регуляторного акту є департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради.

Основною метою проєкту регуляторного акта є впорядкування на території Кропивницької міської територіальної громади  паркування транспортних засобів.

Проєкт регуляторного актааналіз його регуляторного впливу та м-тест розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою:                                www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика», «Оприлюднення проєктів регуляторних актів» за посиланням: 

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 29.12. 2021 року по 29.01.2022 року) шляхом письмових звернень до департаменту з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради.

Поштова адреса розробника проєкту регуляторного акта: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький, 25022, департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради, тел. (0522) 356154, е-mail: ekonomika@krmr.gov.ua.

Відповідальна особа –- начальник управління торгівлі та побутового обслуговування населення Алла Козлова (тел. (0522) 35 61 54).


10.11.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Виконавчого комітету Кропивницької міської ради “Про затвердження Порядку надання дозволу на переведення нежитлових приміщень у категорію житлових, а також переведення житлових будинків і житлових приміщень у нежитлові”

 

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, юридичне управління Кропивницької міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Виконавчого комітету Кропивницької міської ради “Про затвердження Порядку надання дозволу на переведення нежитлових приміщень у категорію житлових, а також переведення житлових будинків і житлових приміщень у нежитлові” та аналізу регуляторного впливу вказаного проєкту (далі-регуляторний акт).

Розробником проєкту регуляторного акта є юридичне управління  Кропивницької міської ради.

Основною метою проєкту регуляторного акта є удосконалення механізму щодо надання дозволу на переведення житлових приміщень у категорію нежитлових, переведення нежитлових приміщень у категорію житлових на території міста Кропивницького, встановлення більш чіткої деталізації процедури та підстави відмови.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 10.11.2021 р. по 14.12.2021 р.) у письмовому вигляді за адресою юридичне управління Кропивницької міської ради: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, буд. 41, кімн. № 318, тел. 35-83-76, e - mail : yur@krmr.gov.ua.

Проєкт регуляторного акта, аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика», «Оприлюднення проєктів регуляторних актів» за посиланням: http://www.kr-rada.gov.ua/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/.

Відповідальна особа – начальник юридичного управління Кропивницької міської ради Смаглюк Марина Олександрівна, тел.: (0522) 35-83-74.

 

 


05.11.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєктів регуляторних актів – рішень Виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ПП «ОЛІКС», «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ПП «Паритет Сервіс», «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для КТ «Автолегіон-Варванської Ю.В.», «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ПП «УкрАвтоІнвест», «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ПП «Автобаз-Кіровоград», «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ТОВ «Кіровоград-Євро-Транс», «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ФОП Кобченко В.В.»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, управління транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради повідомляє про оприлюднення проєктів регуляторних актів – рішень Виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ПП «ОЛІКС», «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ПП «Паритет Сервіс», «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для КТ «Автолегіон-Варванської Ю.В.», «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ПП «УкрАвтоІнвест», «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ПП «Автобаз-Кіровоград», «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ТОВ «Кіровоград-Євро-Транс», «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ФОП Кобченко В.В.» та аналізи іх регуляторного впливу (ПП «ОЛІКС»ПП «Паритет Сервіс»КТ «Автолегіон-Варванської Ю.В.»ПП «УкрАвтоІнвест»ПП «Автобаз-Кіровоград»ТОВ «Кіровоград-Євро-Транс»ФОП Кобченко В.В.)

Розробником проєктів регуляторних актів є управління транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради.

Проєктами рішень Виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ПП «ОЛІКС», «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ПП «Паритет Сервіс», «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для КТ «Автолегіон-Варванської Ю.В.», «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ПП «УкрАвтоІнвест», «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ПП «Автобаз-Кіровоград», «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ТОВ «Кіровоград-Євро-Транс», «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ФОП Кобченко В.В.» пропонується привести тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування до економічно обґрунтованого рівня з метою усунення збиткової діяльності перевізників, які обслуговують автобусні маршрути, створення умов для всебічного розвитку і підвищення якості соціально значущих послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування.

Проєкти регуляторних актів та аналізи їх регуляторного впливу розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: https://www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції до проєктів регуляторних актів приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 05.11.2021 р. по 06.12.2021 р.) у письмовому вигляді за адресою управління транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, буд. 41, кімн. № 405, тел. 35 83 13, e – mail : transport@krmr.gov.ua.

Відповідальна особа – начальник управління транспорту та зв’язку

Кропивницької міської ради Житник Віктор Петрович, тел.: (0522) 35 83 13.

 


22.10.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – проект рішення Виконавчого комітету Кропивницької міської ради  «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів у  місті Кропивницькому»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань  Головне управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради  повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів у місті Кропивницькому», підготовленого на підставі наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 259 від 30.07.2010 р. «Про затвердження Правила визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів» та досліджень Державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (м. Київ) та  аналізу регуляторного впливу вказаного проєкту (далі – регуляторний  акт).

Розробник проєкту регуляторного акта, аналіз його регуляторного впливу – Головне управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради.

Регуляторним актом планується встановити середньорічні норми надання послуг з вивезення побутових відходів у місті Кропивницькому на п’ять років для усіх категорій споживачів.

Проєкт регуляторного акта, аналіз його регуляторного впливу та м-тест розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика», «Оприлюднення проєктів регуляторних актів» за посиланням: http://www.kr-rada.gov.ua/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/.

Основною метою проекту регуляторного акта є приведення норм надання послуг з вивезення побутових відходів до сучасних умов та обсягів їх утворення.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (22.10.2021 – 20.11.2021) у письмовому вигляді за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький, 25006, Головне управління житлово-комунального господарства (кімн. № 234), e-mail: guzhkg@krmr.gov.ua).

Відповідальна особа – заступник начальника відділу благоустрою ГУЖКГ КМР Павлова Ірина Олександрівна (тел. (0522) 35 83 61.

 


02.09.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта –  рішення Виконавчого комітету Кропивницької міської ради "Про затвердження Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Кропивницької міської територіальної громади"

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Виконавчого комітету Кропивницької міської ради "Про затвердження Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Кропивницької міської територіальної громади" та аналізу регуляторного впливу вказаного проєкту (далі-регуляторний акт).

Розробником проєкту регуляторного акту є департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради.

Основною метою проєкту регуляторного акта є встановлення на території Кропивницької міської територіальної громади плати за користуванням місцем для розміщення ТС.

Проєкт регуляторного актааналіз його регуляторного впливу та м-тест розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика», «Оприлюднення проєктів регуляторних актів» за посиланням: http://www.kr-rada.gov.ua/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 02.09. 2021 року по 01.10. 2021 року) шляхом письмових та усних звернень до департаменту з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради.

Поштова адреса розробника проєкту регуляторного акта: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький, 25022, департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради, тел. (0522) 356154, е-mail: ekonomika@krmr.gov.ua.

Відповідальна особа –- начальник управління торгівлі та побутового обслуговування населення Алла Козлова (тел. (0522) 35 61 54).

 


13.08.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про встановлення вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, управління транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про встановлення вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького».

Розробником проєкту регуляторного акта є управління транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради.

Проєктом рішення Виконавчого комітету Кропивницької міської ради

«Про встановлення вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького» пропонується привести тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування до економічно-обгрунтованого рівня з метою усунення збиткової діяльності КП "Електротранс" Кропивницької міської ради, створення умов для всебічного розвитку і підвищення якості соціально значущих послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування.

Проєкт регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: http://www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 13.08.2021 р. по 13.09.2021 р.) у письмовому вигляді за адресою управління транспорту   та   зв’язку   Кропивницької   міської   ради: м. Кропивницький, вул.   Велика   Перспективна,   буд.   41,   кімн.   №   405, тел. 35 83 13, e – mail : transport@krmr.gov.ua.

Відповідальна особа – начальник управління транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради Житник Віктор Петрович, тел.: (0522) 35 83 13.


13.08.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про встановлення тарифу за одну поїздку пасажира у міському електричному транспорті м. Кропивницького»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, управління транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про встановлення тарифу за одну поїздку пасажира у міському електричному транспорті м. Кропивницького».

Розробником проєкту регуляторного акта є управління транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради.

Проєктом рішення Виконавчого комітету Кропивницької міської ради

«Про встановлення тарифу за одну поїздку пасажира у міському електричному транспорті м. Кропивницького» пропонується привести тариф на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті до економічно-обґрунтованого рівня з метою усунення збиткової діяльності КП «Електротранс» Кропивницької міської ради, створення умов для всебічного розвитку і підвищення якості соціально значущих послуг з перевезення пасажирів міським електричним транспортом.

Проєкт регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: http://www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 13.08.2021 р. по 13.09.2021 р.) у письмовому вигляді за адресою управління транспорту   та   зв’язку   Кропивницької   міської   ради: м. Кропивницький, вул.   Велика   Перспективна,   буд.   41,   кімн.   №   405, тел. 35 83 13, e – mail : transport@krmr.gov.ua.

Відповідальна особа – начальник управління транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради Житник Віктор Петрович, тел.: (0522) 35 83 13.

 

24.05.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Кропивницької міської ради "Про встановлення ставок збору за місця для паркування транспортних засобів"

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Кропивницької міської ради "Про встановлення ставок збору за місця для паркування транспортних засобів" та аналізу регуляторного впливу вказаного проєкту (далі-регуляторний акт).

Розробником проєкту регуляторного акту є департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради.

Основною метою проєкту регуляторного акта є встановлення на території Кропивницької міської територіальної громади ставок збору за місця для паркування транспортних засобів.

Проєкт регуляторного актааналіз його регуляторного впливу та м-тест розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика», «Оприлюднення проєктів регуляторних актів» за посиланням: http://www.kr-rada.gov.ua/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 24.05. по 23.06 2021 року) шляхом письмових та усних звернень до департаменту з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради.

Поштова адреса розробника проєкту регуляторного акта: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький, 25022, департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради, тел. (0522) 356154, е-mail: ekonomika@krmr.gov.ua.

Відповідальна особа –- начальник управління торгівлі та побутового обслуговування населення Алла Козлова (тел. (0522) 35 61 54).


24.05.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Кропивницької міської  ради "Про встановлення ставок туристичного збору"

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Кропивницької міської ради "Про встановлення ставок туристичного збору" та аналізу регуляторного впливу вказаного проєкту (далі-регуляторний акт).

Розробником проєкту регуляторного акту є департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради.

Основною метою проєкту регуляторного акта є встановлення на території Кропивницької міської територіальної громади ставок туристичного збору

Проєкт регуляторного акта та  аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика», «Оприлюднення проєктів регуляторних актів» за посиланням: http://www.kr-rada.gov.ua/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 24.05. по 23.06 2021 року) шляхом письмових та усних звернень до департаменту з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради.

Поштова адреса розробника проєкту регуляторного акта: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький, 25022, департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради, тел. (0522) 356154,  е-mail: ekonomika@krmr.gov.ua.

Відповідальна особа –- начальник управління торгівлі та побутового обслуговування населення Алла Козлова (тел. (0522) 35 61 54).


24.05.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Кропивницької міської  ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки"

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Кропивницької міської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки".та аналізу регуляторного впливу вказаного проєкту (далі-регуляторний акт).

Розробником проєкту регуляторного акту є департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради.

Основною метою проєкту регуляторного акта є встановлення на території Кропивницької міської територіальної громади ставок та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за кодами класифікації будівель та споруд.

Проєкт регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика», «Оприлюднення проєктів регуляторних актів» за посиланням: http://www.kr-rada.gov.ua/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 24.05. по 23.06 2021 року) шляхом письмових та усних звернень до департаменту з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради.

Поштова адреса розробника проєкту регуляторного акта: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький, 25022, департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради, тел. (0522) 356155, е-mail: ekonomika@krmr.gov.ua.

Відповідальна особа –- начальник управління економіки Тетяна Ломова (тел. (0522) 35 61 51).


24.05.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта - рішення Кропивницької міської ради  "Про встановлення ставок єдиного податку"

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Кропивницької міської ради "Про встановлення ставок єдиного податку" та аналізу регуляторного впливу вказаного проєкту (далі-регуляторний акт).

Розробником проєкту регуляторного акту є департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради.

Даним регуляторним актом встановлюються  ставки єдиного податку для платників першої та другої групи, які здійснюють господарську діяльність на території Кропивницької міської територіальної громади.

Проєкт регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика», «Оприлюднення проєктів регуляторних актів» за посиланням: http://www.kr-rada.gov.ua/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 24.05. по 23.06 2021 року) шляхом письмових та усних звернень до департаменту з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради.

Поштова адреса розробника проєкту регуляторного акта: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький, 25022, департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради, тел. (0522) 356151, е-mail: ekonomika@krmr.gov.ua.

Відповідальна особа –- начальник управління економіки Тетяна Ломова (тел. (0522) 35 61 51).


26.03.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Кропивницької міської ради «Про затвердження Порядку транспортування та доставки померлих у морги лікарень, а також трупів з місць пригод та одиноких громадян у морг комунального закладу «Кіровоградське обласне бюро судово-медичної експертизи» у місті Кропивницькому»

Розробником проєкту рішення Кропивницької міської ради «Про затвердження Порядку транспортування та доставки померлих у морги лікарень, а також трупів з місць пригод та одиноких громадян у морг комунального закладу «Кіровоградське обласне бюро судово-медичної експертизи» у місті Кропивницькому» (регуляторного акта) є Головне управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради.

Відповідно до статей  9, 13 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань Головне управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Кропивницької міської ради «Про затвердження Порядку транспортування та доставки померлих у морги лікарень, а також трупів з місць пригод та одиноких громадян у морг комунального закладу «Кіровоградське обласне бюро судово-медичної експертизи» у місті Кропивницькому».

Основною метою проєкту регуляторного акта є гарантування та забезпечення міською владою достойного ставлення до тіла померлого, забезпечення захисту прав споживачів у частині надання суб’єктами господарювання послуг з транспортування та доставки тіл померлих у морги лікарень міста Кропивницького.

Даний проєкт рішення, аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради  в мережі Інтернет за адресою: https://kr-rada.gov.ua/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/  в рубриці «Регуляторна політика» та у «Вечірній газеті» 02 квітня 2021 року.

Зауваження та пропозиції щодо регуляторного акта та відповідного регуляторного впливу приймаються протягом одного місяця з 02.04.2021 шляхом письмових звернень до Головного управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради.

Поштова адреса розробника проєкту регуляторного акта: 250022, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, Головне управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради, тел. (0522)  35 83 59, e-mail: guzhkg@krmr.gov.ua

Відповідальна особа – головний спеціаліст-юрист Головного управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради Казанок Володимир Радиславович (тел. (0522) 35 83 60). 

 


29.01.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про встановлення тарифу за одну поїздку пасажира у міському електричному транспорті м. Кропивницького»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акту – рішення Виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про встановлення тарифу за одну поїздку пасажира у міському електричному транспорті м. Кропивницького».

Розробником проєкту регуляторного акта є управління розвитку транспорту та зв’язку Міської ради міста Кропивницького.

Проєктом рішення Виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про встановлення тарифу за одну поїздку пасажира у міському електричному транспорті м. Кропивницького» пропонується привести тариф на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті до економічно-обґрунтованого рівня з метою усунення збиткової діяльності КП «Електротранс» Міської ради міста Кропивницького», створення умов для всебічного розвитку і підвищення якості соціально значущих послуг з перевезення пасажирів міським електричним транспортом.

Проєкт регуляторного акта, аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: https://www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 29.01.2021 р. по 28.02.2021 р.) у письмовому вигляді за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, управління розвитку транспорту та зв’язку Міської ради міста Кропивницького 41, кімн. № 405, тел. 35 83 13, e – mail : transport@krmr.gov.ua .

Відповідальна особа – начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Міської ради міста Кропивницького Житник Віктор Петрович, тел.: (0522) 35 83 13.


29.01.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного актурішення Виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького».

Розробником проєкту регуляторного акта є управління розвитку транспорту та зв’язку Міської ради міста Кропивницького. Проєктом рішення Виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького» пропонується привести тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування до економічно-обгрунтованого рівня з метою усунення збиткової діяльності перевізників, які обслуговують автобусні маршрути, створення умов для всебічного розвитку і підвищення якості соціально значущих послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування.

Проєкт регуляторного акта, аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: https://www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 29.01.2021 р. по 28.02.2021 р.) у письмовому вигляді за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, управління розвитку транспорту та зв’язку Міської ради міста Кропивницького 41, (кімн. № 405, тел. 35 83 13, e – mail : transport@krmr.gov.ua .

Відповідальна особа – начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Міської ради міста Кропивницького Житник Віктор Петрович, тел.: (0522) 35 83 13.


31.08.2020 16:15

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Міської ради міста Кропивницького «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» міста Кропивницького»

 

Розробником проєкту рішення Міської ради міста Кропивницького «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» міста Кропивницького» є департамент надання адміністративних послуг Міської ради міста Кропивницького.

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань департамент надання адміністративних послуг Міської ради міста Кропивницького повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Міської ради міста Кропивницького «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» міста Кропивницького».

Основною метою проєкту регуляторного акта є затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» міста Кропивницького.

Даний проєкт рішення, аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному вебсайті Міської ради міста Кропивницького в рубриці «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції щодо регуляторного акта та відповідного регуляторного впливу приймаються протягом одного місяця з 31.08.2020 року, шляхом письмових звернень до департаменту надання адміністративних послуг Міської ради міста Кропивницького.

Поштова адреса розробника проєкту регуляторного акта : вул. Архітектора Паученка, 41/26, департамент надання адміністративних послуг Міської ради міста Кропивницького, тел. (0522) 30 87 90, e-mail : cnap@krmr.gov.ua.

Відповідальна особа – начальник управління адміністративних послуг департаменту надання адміністративних послуг Міської ради міста Кропивницького Шкода Ольга Костянтинівна (тел. (0522) 30 87 90).

 


16.07.2020 16:46

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проєкту регуляторного акта - рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького «Про затвердження Порядку
встановлення та перегляду тарифів на ритуальні послуги, які визначені необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг»


Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань Дорадча рада при комунальному підприємстві «Ритуальна служба-спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького «Про затвердження Порядку встановлення та перегляду тарифів на ритуальні послуги, які визначені необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг», а також аналізу регуляторного впливу вказаного
проєкту акта.

Розробником проєкту регуляторного акта є Дорадча рада при комунальному підприємстві «Ритуальна служба-спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування». 

Основною метою проєкту є:

Проєкт регуляторного акта, аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційній сторінці Міської ради міста Кропивницького в мережі Інтернет за адресою: www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика» та на сайті комунального підприємства «Ритуальна служба-спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» за адресою: www.ritual.kr.ua в рубриці «Публічна інформація».

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 17.07.2020 по 15.08.2020) у письмовому вигляді за адресою: вул. Юрія Бутусова 18, м. Кропивницький, 25030 (Дорадча рада при комунальному підприємстві «Ритуальна служба-спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування»: тел. (0522) 56-96-22, (0522) 56-91-80, e-mail: kr_ritualna@kmvk@krmr.gov.ua).

Відповідальна особа – заступник начальника комунального підприємства «Ритуальна служба-спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Тарасенко Юрій Іванович , тел.: (0522) 56-96-22.

 


06.04.2020 16:38

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

Розробником проєкту рішення Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» (регуляторного акта) є департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького.

Відповідно до статей 9, 13 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

Основною метою проєкту регуляторного акта є встановлення на території міста Кропивницького та смт. Нового ставок та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за кодами класифікації будівель та споруд.

Даний проєкт рішення, аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Міської ради міста Кропивницького в рубриці «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції щодо регуляторного акта та відповідного регуляторного впливу приймаються протягом одного місяця з 06.04.2020, шляхом письмових звернень до департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького.

Поштова адреса розробника проєкту регуляторного акта: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький, департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького, тел. (0522)  24 34 93, e-mail: ekonomika@krmr.gov.ua

Відповідальна особа – в.о. директора департаменту - начальника управління економіки департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Ломова Тетяна Валентинівна (тел. (0522) 36 13 35).


06.04.2020 16:33

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта проєкт рішення Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку»

Розробник проєкту регуляторного акту «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку» (далі-регуляторний акт) – департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій повідомляємо про оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на сайті Міської ради міста Кропивницького в розділі «Регуляторна політика» «Проєкти регуляторних актів».

Даним регуляторним актом встановлюються розміри ставок єдиного податку для платників першої та другої групи, які здійснюють господарську діяльність на території м.Кропивницького та смт Нового.

Зауваження та пропозиції щодо регуляторного акта та відповідного регуляторного впливу приймаються протягом 1 (одного) місяця з дня оприлюднення, шляхом письмових та усних звернень до департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького.

Поштова адреса розробника проєкту регуляторного акта: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький, департамент з питань економічного розвитку,  торгівлі  та  інвестицій  Міської  ради  міста   Кропивницького,  тел. (0522) 36 13 35, e-mail: ekonomika@krmr.gov.ua

Відповідальна особа – в.о. директора департаменту - начальника управління економіки Ломова Тетяна Валентинівна (тел. (0522) 36 13 35).


15.11.2019 16:38

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення Міської ради міста Кропивницького «Про визначення розмірів орендної плати за земельні ділянки комунальної власності міста Кропивницького»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, юридичне управління Міської ради міста Кропивницького повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Міської ради міста Кропивницького «Про визначення розмірів орендної плати за земельні ділянки комунальної власності міста Кропивницького», а також аналізу регуляторного впливу вказаного проекту акта.

Розробником проекту регуляторного акта є юридичне управління Міської ради міста Кропивницького.

Основною метою проекту є створення єдиного підходу до визначення розмірів орендної плати за використання земель комунальної власності одного виду цільового призначення.

Проект регуляторного акта, аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційній сторінці Міської ради міста Кропивницького в мережі Інтернет за адресою: www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 18.11.2019 по 20.12.2019) у письмовому вигляді за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, юридичне управління Міської ради міста Кропивницького (кімн. №318, тел.22-85-83, е-mail:yur@krmr.gov.ua).

Відповідальна особа – головний спеціаліст відділу представництва інтересів в судах юридичного управління Міської ради міста Кропивницького Назарова Юлія Леонідівна, тел.: (0522) 22-85-83.


05.07.2019 09:30

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення Міської ради міста Кропивницького «Про затвердження Правил благоустрою території міста Кропивницького» 

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань юридичне управління Міської ради міста Кропивницького повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Міської ради міста Кропивницького «Про затвердження Правил благоустрою території міста Кропивницького», а також аналізу регуляторного впливу вказаного проекту акта. 
Розробником проекту регуляторного акта є юридичне управління Міської ради міста Кропивницького.
Основною метою проекту є прийняття Правил благоустрою території міста Кропивницького, які будуть відповідати чинному законодавству України.
Проект регуляторного акта, аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційній сторінці Міської ради міста Кропивницького в мережі Інтернет за адресою: www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика».
Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 05.07.2019 по 05.08.2019) у письмовому вигляді за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, юридичне управління Міської ради міста Кропивницького (кімн. № 318, т. 22-85-83, E-mail: yur@krmr.gov.ua, kmvk@krmr.gov.ua).
Відповідальна особа – головний спеціаліст відділу представництва інтересів в судах юридичного управління Міської ради міста Кропивницького Назарова Юлія Леонідівна, тел.: (0522) 22-85-83.


12.06.2019 15:49

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 09 лютого 2009 року № 195 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Кропивницькому та Порядку визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем, що перебуває у комунальній власності, для розташування рекламних засобів»

 

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, управління містобудування та архітектури  Міської ради міста Кропивницького повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради  «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 09 лютого 2009 року № 195 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Кропивницькому та Порядку визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем, що перебуває у комунальній власності, для розташування рекламних засобів», а також аналізу регуляторного впливу вказаного проекту.

Розробником проекту регуляторного акта є управління містобудування та архітектури Міської ради міста Кропивницького.

Проектом рішення виконавчого комітету міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 09 лютого 2009 року № 195 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Кропивницькому та Порядку визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем, що перебуває у комунальній власності, для розташування рекламних засобів» пропонується привести Порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем, що перебуває у комунальній власності, для розташування рекламних засобів, у частині зонування міської території, у відповідність до вимог Концепції  комплексного впорядкування розміщення зовнішньої реклами та тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Кропивницькому. Також пропонується встановити базові тарифи для стаціонарних спеціальних окремо розміщених конструкцій у розмірі 49,92 грн. за кв.м.; для стандартних рекламних конструкцій, розміщених на будівлях, огорожах і т.п., а також проведення рекламних акцій (виставок, шоу тощо) на відкритих майданчиках (береться загальна площа території, яку займає організатор такої акції) – 23,04 грн. за кв.м.

Проект регуляторного акта, аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційній сторінці Міської ради міста Кропивницького в мережі Інтернет за адресою: http://www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика» та у віснику Міської ради міста Кропивницького «Вечірня газета».

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 14.06.2019 р. по 14.07.2019 р.) у письмовому вигляді за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 68,  управління містобудування та архітектури Міської ради міста Кропивницького (каб. 322, т. 24 95 85, e-mail: arkh@krmr.gov.ua).

Відповідальна особа – т.в.о. начальника управління містобудування та архітектури Міської ради міста Кропивницького – головного архітектора міста Мартинова Ірина Володимирівна, тел.: (0522) 24 95 85.

 

Т.в.о. начальника управління –

головного архітектора міста                                                                                                                               І.МАРТИНОВА

 

 


23.04.2019 16:52

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного актапроект рішення Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку у м. Кропивницькому на 2020 рік»

Розробник – департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій, департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького підготував проект рішення «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку у м. Кропивницькому на 2020 рік».

Регуляторний акт дасть змогу забезпечити реалізацію державної політики у сфері встановлення місцевих податків і зборів.

З метою отримання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті Міської ради міста Кропивницького в розділі «Регуляторна політика» «Проекти регуляторних актів» http://www.kr-rada.gov.ua/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/

Зауваження та пропозиції щодо регуляторного акта та відповідного регуляторного впливу приймаються протягом 1 (одного) місяця з дня оприлюднення шляхом письмових та усних звернень до департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький, департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького, тел. (0522) 24 48 50 , (0522) 36 13 35, e-mail: ekonomika@krmr.gov.ua

Відповідальна особа – заступник начальника управління економіки-начальник відділу інвестиційної діяльності та підприємництва, Ломова Тетяна Валентинівна (тел. (0522) 36 13 35).


23.04.2019 15:43

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік».

Розробником проекту регуляторного акта є департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького.

Основною метою проекту регуляторного акта є встановлення на території міста Кропивницького ставок та пільг  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за кодами класифікації будівель та споруд.

Даний проект рішення, аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Міської ради міста Кропивницького в рубриці «Регуляторна політика»: http://www.kr-rada.gov.ua/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення у газеті територіальної громади міста Кропивницького «Вечірня газета», у письмовому вигляді за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, кімн. №124, 403 e-mail: ekonomika@krmr.gov.ua

Відповідальна особа – начальник відділу економічного розвитку та регуляторної політики,  Пузакова Аліна Анатоліївна (тел. (0522) 22 38 36).


29.03.2019 08:42

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Міської ради міста Кропивницького «Про затвердження Положення про порядок розміщення та перебування сезонних об’єктів торгівлі на об’єктах благоустрою комунальної власності з використанням їх окремих елементів на території міста Кропивницького»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Міської ради міста Кропивницького «Про затвердження Положення про порядок розміщення та перебування сезонних об’єктів торгівлі на об’єктах благоустрою комунальної власності з використанням їх окремих елементів на території міста Кропивницького».

Розробником проекту регуляторного акта є департамент з питань економічного     розвитку,     торгівлі     та      інвестицій      Міської      ради міста Кропивницького.

Основною метою проекту регуляторного акта є впорядкування процедури розміщення та перебування сезонних об’єктів торгівлі на об’єктах благоустрою комунальної власності з використанням їх окремих елементів, забезпечення додаткових надходжень до міського бюджету на відшкодування вартості робіт з поточного/капітального ремонту тротуару та встановлення відповідальності за недотримання договірних умов.

Даний проект рішення, аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Міської ради міста Кропивницького в рубриці «Регуляторна політика»: http://www.kr-rada.gov.ua/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/ та у газеті територіальної громади міста Кропивницького «Вечірня газета».

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта  приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань з 29.03.2019 року протягом одного місяця    з    дня     оприлюднення     у     газеті     територіальної     громади міста Кропивницького «Вечірня газета»  у  письмовому  вигляді  за  адресою:  м.   Кропивницький,   вул.   Велика   Перспективна,   41,   кімн.   №    124, e-mail: ekonomika@krmr.gov.ua

Відповідальна особа – начальник управління торгівлі та побутового обслуговування населення департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького Горбовський Сергій Володимирович, тел. (0522) 22 38 36.

 


07.09.2018 08:51

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах міста Кропивницького»

 

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань юридичне управління Міської ради міста Кропивницького повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах міста Кропивницького», а також аналізу регуляторного впливу вказаного проекту.

Розробником проекту регуляторного акта є юридичне управління Міської ради міста Кропивницького.

Проектом рішення Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах міста Кропивницького», пропонується заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб'єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) з 22:00 до 08:00 години в межах міста Кропивницького.

Проект регуляторного акта, аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційній сторінці Міської ради міста Кропивницького в мережі Інтернет за адресою: http://www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика» та у віснику Міської ради міста Кропивницького «Вечірня газета».

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 08.09.2018 по 07.10.2018) у письмовому вигляді за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, юридичне управління Міської ради міста Кропивницького (кімн. № 318, т. 22-85-83, E-mail: kmvk@krmr.gov.ua).

Відповідальна особа – головний спеціаліст відділу правового забезпечення юридичного управління Міської ради міста Кропивницького Льон Олександр Ігорович, тел.: (0522) 22-85-83.

 


27.04.2018 11:34

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

про оприлюднення проекту регуляторного акта – проект рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пассажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань управління розвитку транспорту та зв’язку Міської ради міста Кропивницького повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького».

Розробником проекту регуляторного акта є управління розвитку транспорту та зв’язку Міської ради міста Кропивницького.

Основною метою проекту регуляторного акта є забезпечення відповідного тарифу перевізникам, що обслуговують міські маршрути загального користування, та створення умов для всебічного розвитку і підвищення якості  соціально  значущих  послуг  автомобільного  транспорту  м. Кропивницького.

Даний проект рішенняаналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Міської ради міста  Кропивницького: http://www.kr-rada.gov.ua та у віснику Міської ради «Вечірня газета».

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (27.04.2018 р. – 27.05.2018 р.) у письмовому вигляді за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 405.

Відповідальна особа – начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Міської ради міста Кропивницького Вергун Олександр  Сергійович,  тел. (0522) 24 48 00, e-mail: transport@krmr.gov.ua).


20.04.2018 10:12

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – проект рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань  Головне управління житлово-комунального господарства Міської ради міста Кропивницького  повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів» підготовленого на підставі наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 259 від 30.07.2010 р. «Про затвердження Правила визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів» та досліджень Державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (м. Київ).

Розробник – Головне управління житлово-комунального господарства у Міської ради міста Кропивницького.

Регуляторним актом планується встановити середньорічні норми надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Кропивницькому на  п’ять років для усіх категорій споживачів.

Вказаний проект рішенняаналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Міської ради міста Кропивницького: http://www.kr-rada.gov.ua та у віснику міської ради «Вечірня газета».

Основною метою проекту регуляторного акта є приведення норм надання послуг з вивезення побутових відходів до сучасних умов та обсягів їх утворення.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (20.04.2018 – 19.05.2018) у письмовому вигляді за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький, 25006, Головне управління житлово-комунального господарства (кімн. №234).

Відповідальна особа – заступник начальника відділу будівництва та благоустрою ГУЖКГ МРМК Павлова Ірина Олександрівна (тел. (0522)248593, тел. факс (0522)241847)

e-mail: guzhkg@krmr.gov.ua).


Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 09 лютого 2009 року № 195 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Кіровограді та Порядку визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем, що перебуває у комунальній власності, для розташування рекламних засобів»


АНАЛІЗ регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 09 лютого 2009 року № 195 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Кіровограді та Порядку визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем, що перебуває у комунальній власності, для розташування рекламних засобів»


ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 09 лютого 2009 року № 195 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами  в м. Кіровограді та Порядку визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем, що перебуває у комунальній власності, для розташування рекламних засобів»


Повідомлення про оприлюднення проекта регуляторного акта – рішення міської ради «Про затвердження технічної
документації з нормативної грошової оцінки земель міста Кропивницького».


Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення міської ради “Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Кропивницького”