Житлові питання кропивничан і вимушених переселенців залишаються на постійному контролі міської влади

Вівторок, 5 липня 2022 17:30

Сьогодні, 05 липня, відбулося засідання громадської комісії з житлових питань під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Кропивницької міської ради Світлани Балакірєвої.

Комісія розглянула три питання: традиційним вже стало взяття на облік для отримання тимчасового житла для вимушених переселенців та надання ордерів мешканцям гуртожитку на проспекті Університетському, 21.

- За останній тиждень до  відділу обліку житла міської ради надійшло 24 заяви від родин внутрішньо переміщених осіб, - повідомив начальник відділу Валерій Пількін, - 14 із них — це родини із Донецької області, 8 — Луганської області, 2 — Харківської. В цілому за рішенням виконавчого комітету міської ради на облік для отримання тимчасового житла для ВПО взято 250 родин. Загальна статистика по територіях із урахуванням сьогоднішніх 24 заяв виглядає наступним чином: з Донецької області — 110 родин, з Луганської — 105 родин, з Херсонської — 22 родини, з Харківської — 20, з Миколаївської — 10, із Запорізької — 5 і одна родина із Чернігівської області.

Як підкреслила Світлана Балакірєва, в міській раді пильно аналізують актуальну інформацію з територій, де ведуться бойові дії. Департамент соціальної політики міської ради і відділ обліку житла працюють першочергово із вимушеними переселенцями саме з тих регіонів.

Відповідно до поданих заяв та документів, члени комісії погодили взяття на облік для отримання тимчасового житла цим 24 родинам вимушених переселенців.

Продовжує житлова комісія і розгляд заяв про надання ордерів мешканцям гуртожитку на проспекті Університетському.

- Ми йдемо на зустріч мешканцям, консультуємо їх, і поки що успішно вирішуємо усі їхні запити в межах чинного законодавства, - наголошує Світлана Балакірєва, - Свого часу по 42 кімнатах гуртожитку суд наклав арешт на майно — це була ініціатива самих мешканців, які переживали за своє житло тому й зважилися на такий вимушений крок. Цей напрям активно пропрацьовують відділ обліку житла разом із нашим юридичним управлінням. Зрештою юридичне управління уже подало звернення до суду про зняття арешту по 22 кімнатах. Засідання суду ми очікуємо уже в липні.

Під час сьогоднішнього засідання члени комісії розглянули 8 заяв, погодили видачу ордерів по 5 із них, а по 3 іще діє постанова про арешт на майно.

Також члени комісії погодили взяття на квартирний облік двох дітей-сиріт.

Усі новини

12 серпня – Міжнародний день молоді!
П'ятниця, 12 серпня 2022 11:35