З нагоди новорічних і різдвяних свят у Кропивницькому відбулись спортивні змагання на відкриту першість відділення велоспорту КДЮСШ № 1

Середа, 9 січня 2019 10:27

Змагалося 55 вихованців КДЮСШ № 1 Міської ради міста Кропивницького і дитячо-юнацької спортивної школи села Соколівське.

Юні спортсмени змагалися в бігові на 2 км, згинанні та розгинанні рук в упорі лежачи, стрибках у довжину, присідали зі штангою, виконували вправи на прес. За сумою результатів, продемонстрованих у всіх видах змагальної програми серед різних вікових категорій, золоті медалі завоювали: Єлизавета Воротіленко, Захар Суржок, Євген Шпартов.

Срібними призерами стали: Євген Молодченко, Анастасія Прочухан, Микита Чугунов, Максим Колтунов.

Бронзові нагороди вибороли: Максим Гаращенко, Євген Тесцов, Ангеліна Ротт.

Переможців й призерів змагань нагородили дипломами КДЮСШ № 1 Міської ради міста Кропивницького, а також медалі та сувеніри від відділення Національного олімпійського комітету України в області.