Юні кропивницькі майстри карате переможно виступили на міжнародному турнірі "Carpathia Karate Cup"

Вівторок, 14 травня 2024 20:25

Упродовж двох днів, 10 та 11 травня у польському місті Жешув тривав міжнародний турнір "Carpathia Karate Cup" з кіокушинкай карате.

Престижні змагання зібрали 558 учасників, представників 59 клубів із 6 країн. Кропивницький на турнірі представляли 15 вихованців КДЮСШ № 4, які гідно презентували рідне місто.

У розділі ката у віковій категорії U-14 переможницею змагань стала Анастасія Галімська. У розділі куміте серед юнаків 10-12 років золоті медалі завоювали Ярослав Стукаленко, Олександр Шевчук, Єгор Гасаненко, а їхній одноклубник Володимир Князев посів друге місце.

Бронзовими призерами стали Даниїл Симоненко у категорії U-10 та Владислав Баранов у категорії U-16.

Тренують кропивницьких спортсменів Володимир Галімський та Інна Галімська.

Вітаємо майстрів карате Кропивницького з успішними виступами і бажаємо їм нових перемог на татамі Європиі світу.