Винні у знищенні дерев по вулиці Академіка Тамма у Кропивницькому за власний кошт відновлять 340 одиниць зелених насаджень

Четвер, 21 червня 2018 15:55

Протиправні пошкодження і знищення дерев по вулиці Академіка Тамма у Кропивницькому будуть повністю відшкодовані порушником правил благоустрою. Про це повідомила начальник сектору екології та природоохоронної діяльності управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища міської ради Галина Негода.

       За її словами, приватне підприємство «Сервіс Кіровоград» профінансує  кошторис з відновлення об’єкту благоустрою по вулиці Академіка Тамма,  біля будинку № 4, на суму 110, 1 тисяч гривень. Планується  висадження 60 –ти туй колоновидних на суму 51, 2 тисяч гривень та 280 одиниць дубів, сосен звичайних, берез і липа на суму 58, 9 тисяч гривень.

Одночасно Галина Негода наголосила, що рішення про надання в оренду земельної ділянки по вулиці Академіка Тамма було прийняте Кіровоградською міською радою ще у 2004 році,  а договір оренди земельної ділянки, загальною площею 0,38 га з кадастровим номером 3510100000:37:309:0042, для розміщення адміністративно – комерційного комплексу строком на 25 років укладений 26 грудня 2008 року, про що  є посвідчення приватного нотаріуса Кіровоградського міського нотаріального округу.

Такий договір був  зареєстрований у Кіровоградському міському реєстраційному офісі Державного підприємства Центру державного земельного кадастру при Держземагенстві України, про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 29.12.2008 року за № 040838700065.                   

- Приватне підприємство «Сервіс Кіровоград» звернулося до нас  із заявою про обстеження зелених насаджень по вул. Академіка Тамма біля будинку № 4 з підставою, що дерева є аварійними, велика кількість сухостійних, а також самосійних та порослевих дерев, - відзначила Галина Негода. - Комісія по визначенню стану та вартості зелених насаджень виїхала на місце, провела обстеження та встановила, що дерева породи акація - 22 одиниці, п’ять берестів та три клени знаходяться у незадовільному стані: сухі, напівсухі, трухляві, деякі мають дупла, значні нахили, розколи стовбура та візуальне прикореневе гниття та потребують видалення, про що і був  складено відповідний акт від 04 травня 2018 року.

У той же час, приватне підприємство «Сервіс Кіровоград» 14 червня  з невідомих причин, маючи на руках дозвіл на видалення 30-ти дерев, вирубали під корінь  47.

Такий факт порушення зафіксували інспектори спеціалізованої інспекції Міської ради міста Кропивницького, про що невідкладно склали адмінпротокол на керівника підприємства.  Протокол буде переданий на розгляд міської адміністративної комісії, яка відбудеться 03 липня 2018 р.

Фото: http://persha.kr.ua

Усі новини