Вихованці кропивницької КДЮСШ №1 успішно виступили на Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту у Львові

Вівторок, 4 грудня 2018 19:07

Упродовж чотирьох днів, із 30 листопада по 03 грудня у Львові тривав Всеукраїнський турнір з гирьового спорту, присвячений пам'яті професора Юрія Резнікова.

У турнірі взяли участь 137 спортсменів із 14 команд. Вихованці комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1» Анжеліка Намєснік виборола золото серед жінок (вагова категорія до 58 кг), Геннадій Тимофєєв став срібним призером серед чоловіків (вагова категорія до 85 кг) а Владислав Вишінський здобув «бронзову» нагороду (вагова категорія до 78 кг).

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами, медалями та пам'ятними футболками.