Вихованці кропивницької ДЮСШ №1 успішно виступають на боксерських турнірах найвищого рівня

Вівторок, 28 травня 2019 13:05

Юні боксери з Кропивницького були успішними на травневих турнірах найвищого рівня. Так, учень КДЮСШ № 1 Артем Бродський у напруженій боротьбі завоював бронзову медаль чемпіонату України з боксу серед школярів у ваговій категорії до 50 кг. Змагання проводилися у Борисполі, а  тренує кропивницького боксера Валентина Бондарь.

Одночасно, в  Олександрії відбувся  відкритий обласний турнір з боксу, який зібрав 75 спортсменів із 6 команд. Вихованці КДЮСШ  № 1 міської ради Кропивницького Денис Кухта, Святослав Ткаченко та Мартін Шульц вибороли  золоті медалі, а їх одноклубник Роман Бузенюк став бронзовим призером змагань.