Вихованці кропивницьких ДЮКів - за євроінтеграцію!

П'ятниця, 20 травня 2022 16:18

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи.  Для українців  – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

Протягом тижня для вихованців  дитячо-юнацьких клубах управління молоді та спорту Кропивницької міської ради проводилися цікаві і змістовні заходи, на яких вони знайомилися з країнами Європи. Діти із задоволенням брали участь у майстер-класі "Європейське дерево", знайомилися з інформаційними дайджестами "Європа - спільний дім", "День Європи в Україні. Європейський калейдоскоп", виявили найерудованіших у грі «Подорож Європою», долучилися до бесіди "Відкрий Європу для себе", віртуальних подорожей, вікторин, спортивних показових виступів, міні-турнірів.

Педагоги-організатори дитячо-юнацьких клубів акцентували увагу вихованців на тому, що відзначення Дня Європи в Україні – це крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, особливо сьогодні, в період військової агресії росії, наголошення на єдиних з європейськими країнами цінностях та, що найголовніше – спільні дії доля здобуття вільного майбутнього України.

Усі новини