У селищі Новому вшанували пам'ять героїв-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Середа, 27 квітня 2022 12:18

У вівторок, 26 квітня, у день 36-х роковин Чорнобильської катастрофи у селищі Новому вшанували пам’ять загиблих та померлих ліквідаторів, висловили слова вдячності за мужність, героїзм і самовідданість живим героям, що стали на боротьбу з жахливим ворогом людства - радіацією.

У цей день ліквідатори-чорнобильці, працівники Новенського старостинського округу на чолі зі старостою Любов’ю Марченко та начальником відділу з питань інфраструктури Новенського старостинського округу міської ради Іриною Глушаєвою поклали квіти до пам'ятного знака  «Жертвам Чорнобильської трагедії» та вшанували пам’ять померлих героїв-ліквідаторів хвилиною мовчання.

- Немає жодної родини, якої б не торкнулася ця трагедія, а наслідки аварії були б іще масштабніші, якби сотні тисяч людей не здійснили подвиг і не вийшли на боротьбу з «мирним атомом», що в невмілих руках перетворився на страшну радіацію. Низький їм уклін за це! Час плине, але подвиг учасників аварії буде жити у віках, - звернулася до учасників реквієму Любов Марченко.

Під час пам'ятного заходу виступив і Олександр Шаров, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, голова селищної первинної організації «Союз. Україна. Чорнобиль». 

- Час не загоїв чорнобильських ран, не зітер із пам’яті важкі події, імена мужніх людей, які виявили високий патріотизм і ціною власного життя й здоров’я зупинили ядерну катастрофу. Вічна пам’ять та низький уклін загиблим ліквідаторам. Нехай ніколи не повториться Чорнобильська трагедія.

Але всі ми знаємо, що над ядерними реакторами України нависла знову загроза, яку створили російські окупанти, і тепер уже українські військові разом зі спеціалістами атомних станцій мужньо борються, щоб не допустити нову, іще більшу трагедію.

Усі новини