У селищі Новому для дітвори облаштували новий майданчик

Четвер, 15 червня 2017 20:26

Ще один дитячий майданчик стане улюбленим місцем відпочинку дітвори селища Нового у Крпивницькому. Сьогодні, 15 червня, на його відкриття зібралися і юні і дорослі новенці.

Порадіти разом із дітьми, привітати їх із літніми канікулами на відкриття майданчика завітали заступник міського голови Наталія Дзюба, селищний голова Сергій Денисенко, депутат міської ради Валентина Яремчук, начальник відділу сім’ї та молоді Людмила Дорохіна.

- Це вже дванадцятий дитячий майданчик, який ми встановлюємо у мікрорайонах міста з ініціативи депутатів міської ради на округах, - відзначила у своєму вітальному слові Наталія Дзюба. – Всього за літо буде встановлено 35 таких чудових куточків відпочинку для дітей. Кошти на їх облаштування, а в подальшому і обслуговування, передбачені відповідною програмою з міського бюджету.

Наталія Дзюба передала новенській дітворі вітання від міського голови Андрія Райковича з початком їх улюбленої пори року – літа і побажала за час канікул добре відпочити та набратися сил – вони знадобляться у новому навчальному році.

Сергій Денисенко запевнив усіх учасників свята, що благоустрій дитячих зон відпочинку у селищі буде продовжуватися і надалі, а навколо встановленої конструкції з’являтимуться нові каруселі, гойдалки та атракціони.

Дитячу радість від відкриття майданчика подвоїла місцевий депутат Валентина Яремчук. За її сприяння малеча із задоволенням смакувала солодкою ватою та морозивом.

- Це чудово, що кількість місць для розваг дітей у Кропивницькому постійно збільшується, - наголосила Валентина Яремчук. – Колись це стане буденною справою, кожний мікрорайон буде забезпечений всією необхідною соціальною інфраструктурою, але сьогодні – це свято. Тож варто пам’ятати що необхідно берегти ці чудові дитячі комплекси, щоб вони послужили не одному поколінню малюків.

І батьки і діти не приховували радості. Мешканець селища Костянтин Пільник, щасливий дідусь чотирьох онуків, подякував за турботу про дітей - тепер маємо де посидіти, відпочити, поки малюки налазяться і настрибаються досхочу.

А радісний святковий настрій на новому майданчику створили сьогодні юні талановиті актори селищного центру дитячої та юнацької творчості «Центр-Юність» на чолі із його директором Віктором Савицьким.

Усі новини

24 вересня – День машинобудівника!
П'ятниця, 22 вересня 2023 16:05