У міській раді Кропивницького знайшли шлях допомогти притулку для безпритульних тварин «Щасливий пес»

Середа, 26 лютого 2020 14:17

Пошук шляхів фінансування проекту-переможця конкурсу “Громадський бюджет-2020” з облаштування притулку для безпритульних тварин «Щасливий пес» став головною темою робочої наради секретаря міської ради Кропивницького Андрія Табалова з керівниками виконавчих органів міської ради сьогодні, 26 лютого. До обговорення також долучилася і голова громадської організації “Щасливий пес” Оксана Литвинова.

Минулого тижня під час засідання координаційної ради з питань громадського бюджету з’ясувалося, що відповідальне за реалізацію проєкту головне управління ЖКГ міської ради,  відповідно до норм чинного законодавства, не може фінансувати громадську організацію, попередньо не провівши конкурс. Цей момент і став каменем спотикання для старту реалізації проєкту. Тому під час апаратної наради міського голови Андрій Табалов звернувся до  керівників юридичного і фінансового управлінь, а також до міської контрольної служби вивчити дане питання та надати пропозиції щодо пошуку законних шляхів вирішення проблеми.

Перше питання, яке обговорили під час наради стосувалося земельної ділянки, на якій розташована будівля комунальної власності, передана міською радою громадській організації зоозахисниікв в оренду. Вивчити інформацію щодо права власності на дану ділянку доручили управлінню земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Андрій Табалов наголосив, що відповідні зміни до міського бюджету фінансове управління  і головне управління ЖКГ міської ради повинні підготувати вже до кінця поточного тижня, щоб 05 березня під час чергового сесійного засідання депутати могли їх затвердити, і в березні можна було розпочати тендерну процедуру закупівлі.

- Проєкт необхідно реалізовувати вже зараз, тому активно й працюємо над вирішенням питання. Приємно, що усі керівники виконавчих органів за те, аби важливий для всієї громади проєкт реалізували та максимально докладають зусиль, щоб отримати результат у найкоротші терміни, - підбив підсумки робочої наради Андрій Табалов.

Усі новини

COVID-19: ситуація у Кропивницькому
Середа, 30 листопада 2022 15:05